SCİ-MX nasıl bir marka?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve leny151180 tarafından 26 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. leny151180

leny151180 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar bu sci mx ürünleri nasıl iyi midir? Galatasaray'a falan sponsor olmuş ondan biraz güven veriyor da içeriği nasıldır sizce.

2. karacabey34

karacabey34 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    bcaa ve whey inden memlün olan çok arkadaşım var fiyatda biraz daha uygun olsa fiyasayı dengeler ama

3. Erdem_1995

Erdem_1995 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Ben şu an Sci-Mx Bcaa Intra Hardcore kullanıyorum oran olarak baktığımızda çoğu bcaadan f/p açısından daha karlı ayrıca glutamin de içeriyor.Ama hammadde olarak ne kadar kalitelidir bilemem de tavsiye edebileceğim bir ürün.Protein tozu tavsiye istersen daha iyi markalar var ama.

4. justdevelop

justdevelop Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Ben de şu an Sci-Mx Bcaa Intra Hardcore ürününü kullanıyorum. Bundan önce Scivation Xtend Bcaa kullanıyordum. (3 kutu kullandım.) Piyasada bulamamam dolayısıyla bu ürünü aldım en az xtend kadar memnunum Sci-Mx'den.

5. hknaltdes

hknaltdes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    xtend aloprotein de var...iki ürünü kullanmış biri olarak hangisini önerirsin ?

6. Erdem_1995

Erdem_1995 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Bana sorarsan şahsen oranlarına bakaraktan kesinlikle sci-mx derim ayrıca xtend sonradan bozdu diyorlardı ne kadar doğru bilmiyorum ama, supplement reviews sitesinde 10. sırada ki çok iyi bir sıralama.Sci-mx in adı bile geçmiyor.

7. hknaltdes

hknaltdes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Sen yazmadan yarim saat once sci mx aldim 112 tl ye geldi bi dahakine xtend inslah..tskler cvp icin

8. justdevelop

justdevelop Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Geç gördüm ama sci-mx den daha menmun kaldım. Elimdeki kutu bitmek üzere, yine sci-mx almayı düşünüyorum.

9. SCI-MX

SCI-MX Resmi Hesap Resmi Hesap

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Müşteri İlişkileri Uzmanı
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba
    SCI-MX markası bir İngiliz markasıdır. İngiltere gıda ve gıda takviyeleri konusunda dünyanın en sıkı denetimlere tabi ülkelerinden biridir. Bununla birlikte SCI-MX markası daima en yüksek kaliteyi hedeflemektedir. İçeriğindeki tatlandırıcı, en güvenilir tatlandırıcı olan sukraloz, renklendirici ise havuçtan imal edilen beta-karoten'den oluşmaktadır. Ayrıca bu tatlandırıcı ve renklendirici içeriğinin miktar ve oranları, ürünler ülkemize girerken tekrardan teste tabi tutulmaktadır. Kısacası içeriğinden, kalitesinden ve güvenilirliğinden emin olabilirsiniz. Galatasaray Spor Kulübünün, futbol A takımı dahil SCI-MX ürünlerini tercih etmesini de marka kalitesinin güvencesidir.

İlginiz için teşekkür eder, spor hayatınızda başarılar dileriz.

SCI-MX Türkiye

Merhaba
    SCI-MX ürünleriyle ilgili deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

SCI-MX Türkiye
    Merhaba
    SCI-MX markası bir İngiliz markasıdır. İngiltere gıda ve gıda takviyeleri konusunda dünyanın en sıkı denetimlere tabi ülkelerinden biridir. Bununla birlikte SCI-MX markası daima en yüksek kaliteyi hedeflemektedir. İçeriğindeki tatlandırıcı, en güvenilir tatlandırıcı olan sukraloz, renklendirici ise havuçtan imal edilen beta-karoten'den oluşmaktadır. Ayrıca bu tatlandırıcı ve renklendirici içeriğinin miktar ve oranları, ürünler ülkemize girerken tekrardan teste tabi tutulmaktadır. Kısacası içeriğinden, kalitesinden ve güvenilirliğinden emin olabilirsiniz. Galatasaray Spor Kulübünün, futbol A takımı dahil SCI-MX ürünlerini tercih etmesini de marka kalitesinin güvencesidir.

İlginiz için teşekkür eder, spor hayatınızda başarılar dileriz.

SCI-MX Türkiye

Merhaba

Merhaba
    Öncelikle olumlu yorumlarınız için teşekkür ederiz. Bahsettiğiniz internet sitesindeki sıralama için ise şöyle bir bilgi vermek isteriz. ABD menşeili supplement sıralama veya satış sitelerinde Avrupa üretimi ürünlere pek rastlanmaz(Almanya, İngiltere başta olmak üzere) Çünkü ABD üretimi çok fazla marka olması sebebiyle Avrupa'dan ürün ithal etmekle pek uğraşmıyorlar, Euro sebebiyle de yüksek fiyata gelmiş oluyor(ABD ürünlerine göre) O sebeple oradaki sıralamalar Avrupa ürünleri için çok geçerli olmamaktadır.

Merhaba

10. Burak Sertman

Burak Sertman Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Bcaasını kullandım gelişim için üst seviye katkısı oluyor

SCI-MX bunu beğendi.
  11. SCI-MX

SCI-MX Resmi Hesap Resmi Hesap

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Müşteri İlişkileri Uzmanı
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba

Sayfayı Paylaş