Savaş Cebeci vs Cenk Hoca

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Paul_ tarafından 10 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    Bu ikili birbirine senelerdir çaktırmadan laf atıyor, gerek youtube gerek facebook'dan. Fakat geçenlerde Savaş Cebeci Youtube hesabından açık açık isim vererek Cenk hocaya laf attı.

Ardından Cenk hoca, kendisine 3-4 tane video çekti. En sonda Savaş Cebeci sanırım Facebook'tan Cenk hocanın eşine laf atmış. Cenk hoca son attığı videoda bu gerekirse New York'a gelirim ama seninle görüşeceğiz diyor.

Savaş Cebeci eğitimli ve daha teknik bilgili biriyken, Cenk hoca sporcu yetiştirdiğini söylüyor...

2. Emreyesildagy09

Emreyesildagy09 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Oslo
    savas cebecinin cenk hocanın eşine laf attıgına ben pek inanmadım kulaktan dolmada olabilr çünkü fanboylar kavga çıkarıp ortalgı kızıştırmayı çok seviyorlar

3. rainfit

rainfit Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Cenk hoca adamdır. Daha bizden biri gibi samimiyetine güveniyorum. Savaş cebeciye kanım ısınmadı bir türlü çok gergin bir hali var.

4. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Savaş Cebeci korkudan Türkiye'ye bayram ziyaretine bile gelemiyor, siz hesap edin. Boş bir eleman. Cenk hoca ise 1 hafta sonra yeni bir video yapar der ki: "Takipçilerin gazına gelmemek lazım bize yakışmaz" vs.vs. Bu böyle devam eder, yani bir şey olduğu yok devam edebilirsiniz.

5. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    Savaş cebecinin eski hallerinden eser yok. antropoz belirtileri var. hiç normal değil tepkileri instagram paylaşımları. eğer karısına laf ettiyse tüm doğrularını bir yanlışı götürür. spor dışındaki yorumları bakış açısı da gayet iyiydi. ama sonu yaklaşıyor gibi.

Tengri Biz Menen bunu beğendi.
  6. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    ikisinide sevmem ama cenk i karakterinden dolayı daha çok. savaş cebeci nin faydasını gördüğüm videoları oldu cenk hiç bir işime yaramadı.

Tengri Biz Menen bunu beğendi.
  7. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Savaş Cebeci Cenk hocanın eşinin de olduğu bir fotoğrafı paylaşarak istersem eşine küfür ettiririm tarzında şeyler yazdı. Geçen de kadın dediğin susar erkek konuşur gibi bir şeyler yazmış Songül hoca için kendisi saygısız ve saldırgan steroidlerin dozunu artırdığından dolayı heralde :D

8. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog

Savaş natural diyecekler için 20 25 yıllık bir sporcunun 2 senede natural olarak böyle bir gelişim gösterme ihtimali yok bunu savaş cebecinin kendi anlattıklarından yola çıkarak söylüyorum. Bu arada trapezlerine selam olsun :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mrthr35 bunu beğendi.
  9. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    ikisinide takip ederim cenk hoca videolarında güzel konuşuyor ama yanındaki adamlara bakıyorsun kalitesiz züppe insanlar ve tamamı ilaçlı kişiler
    onları görüpte cenk hocayı destekleyesi gelmiyor insanın
    savaş cebeci nin eksi yönü egosunun fazla olması ve bazen düşünmeden konuşması
    savaş cebeci nin 2014 2016 resimlerinde definasyondan bulka girmiş + antreman sonrası veya vücudu pump yaparak pumplı videolar çekilmeye başlamış farkı var bunuda belirteyim

Tengri Biz Menen ve Emreyesildagy09 bunu beğendi.
  10. Jafaroff

Jafaroff Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Aynen,katılıyorum.

11. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Suratın ve trapezlerin o derece değişmesi ? Bu arada 2 fotoğraf arasında o kadar yüksek bir yağ oranı farkı yok instagram hesabında bunu görebiliyoruz. Cenk hoca konusunda çevresindeki insanların ilaçlı olmasının sebebi yarışmacı yetiştiriyor olması. Züppelik konusunda kişilerin arkadaş seçimi beni ilgilendirmez diye düşünüyorum :D

12. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    kolu 50 cm den 52 ye çıkmış o kadar yıllık altyapısı olan biri için kol ölçüsünün 60 a dayanması gerekirdi bence ilaça başlasaydı
    ancak yinede doğaldır diye garanti veremem babamın oğlu değil sonuçta sadece mantıksal olarak bakınca bana ilaçlı gibi gelmiyor

13. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Kolu 46dan 52ye çıkmış kendi instagram profilinde görebilirsiniz. 25 yıllık sporcu için 6 santim çok büyük bir ölçü.

14. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Kusura bakmayın ama ağır konuşacağım söz konusu barzonun doğal olduğuna inanmak için çok saf çok iyi niyetli olmak gerekir. Adam geçen videosunda diyor ki, "ben biceps için 200 tekrar yapıyorum idman bitince bicepslerimi hissetmiyorum" Konu ise fullbody'niin iyileşme süreci için kötü olduğu. Şimdi salona gidin veya evde 10-15'er kiloluk dambıllarla 200-300 tekrarlık idman yapın bakalım o kolunuzu 2 hafta oynatabiliyormusunuz. Arkadaşlar yapmayın allah aşkına, böylesine bir idmanı haftada 1 bile yapmak 2-3 hafta içinde sezonu kapatmak demek. Recovery'den bahseden biri kalkıp brosplit idmanla 500 tekrardan sonra iyileşmenin daha kolay olduğunu söylüyorsa, bilimden eğitimden bahsetmesi bile komik. Kullandığı ilaçlara kılıf uydurmaktan başka birşey asla değil, aynı CT fletcher hesabı inanıp gaza gelip böyle şeyler yapmayın. Savaş Cebeci dediğiniz kişinin bilgisini çok bişey sanmayın, bi şey bildiği yok, verdiği programlar ayrıca rezalet, aman sakın bu adamın verdiği programları 1 kilo tavuk yarım kilo bulgura güvenip yapmayın. Hiç bir eğitmen, hoca, antrenör öğrencisine hava basmaya çalışıp kendini kanıtlamaya çalışmaz, tepeden bakmaz. Son olarak bu adamın doğal olduğunu düşünen romantik arkadaşlar size gülerken, çayı döktüm şimdi kim temizleyecek buraları?

afka9, mrthr35 ve goodfellas9 bunu beğendi.
  15. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Hahahaha hocam çayı ben temizlerim :D

16. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    İlac almaktan adamın burnu, yüz kemikleri bile şişmiş.
    Evet evet ilaç amıyor.
    Siz takip etmeye devam edin

goodfellas9 bunu beğendi.
  17. Emreyesildagy09

Emreyesildagy09 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Oslo
    arkadaşın tüm yorumuna katılıyorum cenk hocanın yanındaki insanları sevmiyorum bende yoksa iyi bir insan

zzzxxz bunu beğendi.
  18. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Cenk hocanın profiline girip savaş Cebeci'nin nasıl karaktersiz bir insan olduğunu görebilirsiniz.

19. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    ne profili kardeşim, bişey paylaştıysa buraya koy bizde bakalım...

20. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    İnstagram hesabına girip bakabilirsin Cenk hocanın karını yanıma yolla demiş Cenk hocaya.

Sayfayı Paylaş