Savaş Cebeci neyin peşinde?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve JasonStathamTR tarafından 1 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. JasonStathamTR

JasonStathamTR Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Şu adamı 300-500 takipçisi olduğu günlerden beri takip ediyorum. Karakter anlamında böyle bir değişime hiçkimsede şahit olmadım. Adamın son 2 senede yaptığı tek şey 30 cm kolu olan insanlara sallamak ve kendini övmek. Sanırım çok estetik bir fiziği olduğunu düşünüyor kendisi. Bence estetik kelimesinin yanından geçmez. An itibari ile sayfalarını takipden çıkardım daha fazla dayanamayıp. Bu adamın egosunun tek sebebi de ne yaparsa yapsın, sıç da bokunu yiyelim Savaş Hocam, Allahına gurban Savaş hocam, bu camiada teksin Savaş Hocamcı insanlar. Bilgi vereceksen verirsin,antrenman videonu atacaksan atarsın,yok 25 cm kollular,yok isteseniz de benim gibi olamazsınız,yok zarganalar. Bu ne abi?

2. Xmasterskull-58

Xmasterskull-58 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    ağzı olan konuşuyor pensilvanya nede olsa ora

3. Merdonaldo

Merdonaldo Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    Kendisinn parası var alıyor 100 kg etleri Evinde 100 tane suplementi var et yiyin kas yapın diyor kırmızı etde pahalı millet tavukla yetiniyor ondaki toz 15 kişşşide yok pensilvanyada deil Newyorkda

Rambo206 bunu beğendi.
  4. Xmasterskull-58

Xmasterskull-58 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    biliyorum kardeşim ben ülke geneline pensilvanya diyorum

5. Merdonaldo

Merdonaldo Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum geçen günkü videosunda 30 kg et aldı 400 tl lik 1 haftalık diyor altta yorum atanlar biz et alamıyoru böyle yazıyor evindeki suplementler siteyimi almış dersin

6. mehmet1414

mehmet1414 Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    savaş hoca en bilgilisidir ama egoisttir zaten hepsi de öyle benim ve salondaki çoğu arkadaşımın vücudu savaş cebeciden iyi ama şu var senin kol olmuş 55 cm 25 cm kollu adam sana yanlış çalışıyon yok sen bilmiyon fln dese sende sinirlenirsin geçen aynısı bana oldu adam geldi çalışırken sen yanlış yapıyorsun bukadar mı yapabildin yok arkadşım var 1.90 boyunda 40 cm kolu var 6 ayda yaptı benim dedim benim boy 1.73 -1.75 fln 41cm kolum var beni eleştiren 18 cm kolu olan kişi bi sıktım kolu çocuk salonu terk etti senin emeğinle dalga geçenlere cevabımız bu dur

Sersem1690 ve Rambo206 bunu beğendi.
  7. byarif06

byarif06 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    iyi de adam size birsey dedigi yokki zarganaya diyor oda furkan zaten , furkana laf atiyor

Sersem1690 bunu beğendi.
  8. FitV-log

FitV-log Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bu sporda bana akıl verene bı bakarım kendine bir faydası varmı bildiklerinin bu adamada senelerdir bakıyorum yok.Ezber düz mantık herkesin ve Google amcanın bildikleriyle kendi egosunu tatmin etmeye çalışan bir insan örneği. ( Ta kendisi )

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    son 1 2 senede ilacın dozunu fazla kaçırdığı için daha agresif olması normaldir. 2 kat daha fazla şişen trapezlerden belli oluyor zaten

Tengri Biz Menen bunu beğendi.
  10. er.faruk

er.faruk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Acikcasi videolarindan cok faydalandim egosu beni ilgilendirmiyor. Bir kac kisidende faydalandim ama en cok savas cebeciden diyebilirim. 12 13 kilo verdim. Amaciniz gelisiminiz olsun bence baska seyleri dusunmeyin bilgi paylasimi onemli gerisi bos

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Xmasterskull-58 bunu beğendi.
  11. scartissue

scartissue Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    adamın programları güzelde yağ yakma diyeti maddi durum gerektiriyor günde 600 700 grammı ne et yedirtiyor adam :D ben 300 gramdan fazla yiyemiyorum eti ama cidden güzel programı

12. er.faruk

er.faruk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    ekonomik kismi dogru ama yapabilecek birseyde yok iste adam olmasi gerekeni soyluyor et yerine hindi eti cok daha iyi olabilir aslinda cunku protein miktari cok cok yuksek yag oranida az ben denedim bir kez ama eksimsi bir tadi vardi bir daha yiyemedim et yemiyorum cep telefonumda uygulama var karbonhidrat protein yag miktarlarini gorebiliyorum ayrica bu site uzerindede lif oranlarina kadar bir cok besin degerinin oldugu tablo var oradanda bakarak almaniz gereken tabloyu analiz edebilirsiniz. cep uygulama ismini vermemde sakinca olur diye soylemiyorum ozelden soranlara yazarim uygulama iphoneda gecerli sadece

lor peyniri yesil mercimek organik yumurta ile gunluk miktari rahatlikla karsilayabiliyorum acikcasi arada tavuk etide yenebilir gdo lu diye yemek istemiyorum ama ayda bir tuketiyorum

savas cebecinin dediklerini ulkemizde parasi olan yapar dogru ama baska carede yok alternatif arayacagiz :)

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

13. Punisher42

Punisher42 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hangi programını kullandın kardeşim bende kilo vermek istiyorum da

14. Mr. Olympia

Mr. Olympia Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    İstanbul
    Kendisini tanımıyorum ama videolardan dolayı bana çok agresif ve itici geldi. Bilgili olmak önemli ama sempatikte olmak lazım bence. Adamın sayfasına olumsuz bir yorum yaptım 3 tane ergen hemen atlayıp hakaret falan etti, ne yaşıyor bunlar anlamadım. Mürit gibi toplanmışlar başına adamın. Gerçekten ne varsa eski jenerasyonda var, youtube bu işin suyunu çıkardı artık.

15. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Bende meraktan takip edeyim dedim.
    Bikac hafta dayanabildim.
    Ciktim takipten.

16. er.faruk

er.faruk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Videolarının hepsine baktım nerdeyse özellikle beslenme ile ilgili sonra egzersiz videolarından ve bodybuilding.com sitesindeki hareketlerden kendime göre bir şeyler çıkarıp nerdeys hergun fitness yaptım

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

17. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Kendisine çokta kızmamak lazım, gençlik çağlarında ciddi mana da anksiyete sorunları yaşamış birisi, çok özgüvenli görünmeye çalışmasının sebebi bu yüzden. Kendine ve takipçilerine sürekli yalan söylüyor, olmamış olayları olmuş gibi anlatıyor. Özellikle kadınlarla ilgili çok fazla yalan söylüyor ve çok belli ediyor.
    "Geçen gün metroya bindim, herkes bana bakıyordu sonradan fark ettim ki 50 santim koluma bakıyorlarmış"

-SAVAŞ CEBECİ

18. Ddide

Ddide Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Bunu hangi videosunda dedi?

19. can y

can y Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    kendisini eleştirme hakkım oldugunu sanmam videoları sayesinde çoğumuz ondan öğrendik çoğu şeyi evet ama biraz egolu

20. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    senin boyla 41 cm kol yapmak 1.90 lık boyla 30 cm kol yapmak kadar kolaydır. kas uzunluğu diye bir durum var. o koldaki kas hacmi ile senin koldaki kas hacmi aynı mı?
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Eylül 2017 ---
    biraz saçmalamışsın.

Sayfayı Paylaş