Savaş Cebeci mı Cenk Hoca mı haklı ?

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve Vatan tarafından 11 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Vatan

Vatan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Uzun süredir süregelen bu kavgada bildiğimiz üzere sinirler daha da gerildi , Cenk Hoca Savaş Cebeciyle hesabını artık kapatmak istiyor bu konu hakkında konuştum sizin fikirleriniz neler yorum yazın lütfen

MuscularGuy bunu beğendi.
  2. Emreyesildagy09

Emreyesildagy09 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Oslo
    savaş cebecide haklı cenk hocada haklı bu kavgayı kızıştıranlar fanboylar bence ikisinin bir arada video çekmesini çok isterdim şahsen ama nerdee yok savas cebeci böle yaptı cenk hoca böle yaptı

Tengri Biz Menen bunu beğendi.
  3. Huseyin24

Huseyin24 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Cenk ve Savas konusunda Savas kesinlikle haksiz. Birbirlerine hakaret etmelerini anlayabilirim, ancak ese; hem de cocuk sahibi konuyla alakasi olmayan bir kadina son videosunda soyledigi '' yanima gonder ben hallederim, benden sonra sana geri donmez '' turundeki laflarindan sonra Savasin tum hesaplarindan takibi biraktim.

4. Shiacuon

Shiacuon Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    İkisinin hesaplarını kapatmaları daha iyi olur. Çünkü gereksiz bilgiler veriyor. İngilizceniz varsa çok güzel bilgiler veren yabancı adamlar var. Örneğin Scott Herman, Athlean-x gibi adamlar kaliteli yardımlar sunuyor.

diez bunu beğendi.
  5. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    puhahaha muhabete bak...ya bırakın ikiside ayrı bi bomba...siz okuyun araştırın işinize bakın...

6. Huseyin24

Huseyin24 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Bu konunun arastirmakla ne alakasi var? Soz konusu yaptigimiz sporun bir de medyatik tarafi var her sporda oldugu gibi. Hic spor gazetesi okuyor musun, bir cok futbolcunun hayatiyla ilgili gelismeler yaziliyor. Bunu da boyle dusunebilirsin. Fitness, Bodybuilding zaten oldukca dar bir alanda ulke icerisinde. Soz konusu YouTube kanallarinin ve benzerlerinin Fitness/Bodybuilding sektorune olan hizmetini konusmaya zaten gerek yok. Bir cok insan bu tur medyatik olaylar ile vucut gelistirmeye basladi.

7. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    dostum alakasız şeylere girmisin...bu adamlardan kıbrıslı olan soyatırının teki...diğeri de hayatında ilaç almamış ama anabolik kullananlara sallayan ayri biri..ilk başlarda güzeldi ama oda sapıttı...size medyatik adammı lazım yoksa bilgi mi...bakın size en basit iki ornek vereyim alın bunları takip edin...hakan gümüş , emir inalbay , steve cook , jeremy buendia vs...

Tengri Biz Menen ve zenginuyak bunu beğendi.
  8. Emreyesildagy09

Emreyesildagy09 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Oslo
    birde athlean x

9. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    Elliott Hulse

10. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Cenk hoca, tecrübe açısından 100 gömlek üstün Savaş Cebeci den.
    Savaş Cebecinin tek yaptığı, Latince kemik ve kas isimleri ile göz boyamak.

Ama Cenk Hoca da, sağa sola çok sataşıp düşman yaratıyor, Yok gayler şöyle, yok solcular şöyle, yok şunlar şöyle bunlar şöyle....Sürekli düşman yaratıyor kendine ve ağzı bozuk. Bu handikapları olmasa, tecrübesi yeter.

Savaş Cebeci asla eleştiri kabul etmeyen ve kendisini pohpohlayan ergenlere hitap eden birisi ama bu tartışmada çok haksız sayılmaz.Cenk Hocanın tanımadığı adama gay vb..şeyler demesi yakışıksız.
    Ayrıca farz edelim ki, adam gay, sana ne be...

Ama yine de ben olsam, adamın karısını karıştırmazdım. Erkek adama yakışmaz. İki tarafta kalıbının adamı değil.

Tengri Biz Menen bunu beğendi.
  11. Birkay

Birkay Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Cenk hocayı izleyince, savaş cebeciye sövüyorum. Savaş Cebeciyi izleyince Cenk hocaya anlamadim gitti arkadaş :D

MuscularGuy ve Dvrmchrky bunu beğendi.
  12. MuscularGuy

MuscularGuy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    yok
    Yer:
    Malatya
    Savaş cebeci Cenk'in yalanlarını ortaya çıkardı. Bence Savaş haklı. Zaten bu kavganın fitilini ateşleyen Cenk Hoca değil mi? Bir de biri küfür mü etmiş me yapmış adını hatırlayamadım o mesele nedir bilen var mı ?.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. Tengri Biz Menen

Tengri Biz Menen Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Psikolojik danışman
    Yer:
    Samsun
    İkisi de benim gözümde değerli insanlar. Yani çok uzun zamandır bunları takip ediyorum. Savaş Cebeci mütevazı bir şekilde sakin sakin bir şeyler anlatırken de Savaş Cebeci'yi izliyordum. Cenk Hoca'yı da "Garın Gas" videosundan beri izliyorum.

İkisi de bilgili. Anlaşamadıkları noktaların olması da gayet normal bir şey.

Burada bu iki koca adam arasında meydana gelen lüzumsuz, düzeysiz ve iyice sıkıcı olmaya başlayan tartışmaları körükleyenler bence son birkaç yıldır türeyen internet bağımlısı ergenlerin kışkırtmaları. Bu kavga ilk başladığında aslında bu iki koca herif birbirini anlayabilir ve bu saçma sapan durum ilerlemeden bunun önüne geçebilirlerdi. Ama her birinin hayran kitlesi içinde yer alan ergen ağırlıklı takipçilerin "aslansın hocam, kaplansın hocam, sen onun içinden geçersin hocam" türünden yılışık ve boş yorumları yüzünden feci halde gaza gelip bu saçma sapan kapışmayı her geçen gün daha da iğrenç bir hale getirdiler.

Belki de izlenme sayıları bu sayede artıyor, belki de bu yüzden bunu bilerek yapıyorlardır, bilemiyorum.

Bildiğim tek şey var, yaşını başını almış iki kocaman herife bu saçmalıklar yakışmıyor.

14. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Çocuk gibi kavga ediyorlar. Bunların yaptığını çocuklar yapmaz.

Sayfayı Paylaş