Satilik activa ac-670 ağirlik sehpasi ve ağirlik seti

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve ultimate82 tarafından 16 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ultimate82

ultimate82 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese selamlar...

yaklaşık 3 senedir evimde bulunan ama son 2 senedir spor salonuna devam ettiğim için kullanmadığım ürünlerimi satıyorum...

ağırlık sehpası activa ac-670...çok fazla şey söylemeye gerek yok sanırım google a bu sehpanın marka modelini yazarsanız karşınıza çıkar inceleyebilirsiniz...kısaca bişeyler yazmak gerekirse sehpa katlanabilir. alt, üst göğüs çalışmak için ayarlanabilir. bacak çalışılabilir...çok ama çok sağlam bir üründür. 80-100 tl lik basit sehpalar ile karşılaştırılamaz.yani ev için çok amaçlı olarak kullanılabilecek ideal sehpadır. sehpa 1 sene kadar kullanılmışır ve sıfırından ayırt edilemeyecek kadar temiz hatta tertemizdir...
    sehpa yardımı ile çalıştırılabilecek kas grupları
    1-göğüs
    2-üst göğüs
    3-alt göğüs
    4-kelebek
    5-ön bacak
    6-arka bacak
    7-ön kol
    8-arka kol

ağırlık seti ise 1 adet uzun bar 2 adette kısa yani dumbell var. uzun ve kısa barlar krom kaplama olup yızdız vida şeklinde şıkıştırma kelepçeleri vardır.hani şu döndürerek takılanlardan.piyasada deişik markaların kaliteli modelleri ile aynılar...toplamda 81 k.g plaka mevcuttur...dökme demir şeklinde.

2 adet 10 kg
    8 adet 5 kg
    6 adet 2.5 kg
    6 adet 1 kg

resim eklemiyorum çünki siteye yabancıyım ve burada resim nasıl eklenir göremedim.ilgilenen olursa link veririm resimler için.

sehpa zaten bilinen kaliteli bir sehpadır ve sıfır ayarındadır.ağırlık seti ise barlar zaten krom kaplamadır dolayısı ile herhangi bir eskime söz konusu değildir.ağırlıklarda ise çok ufak çizikler vs vardır.evde bu sehpa ile çalıştığım max 100 k.g ağırlık + ben 85 kg. yani 185 k.g oldu ve tabiki sehpada en ufak bir esneme gıcırtı vs olmadı sehpa çok çok sağlam bir üründür arkadaşlar... bunu ayrıca sehpa tavsiyesi olarakta alabilirsiniz benden almanız şart değil... tüm bu set için kafamda bir rakam yok. eğer çok ihtiyacı olan ve spor azmi olan bir adam bulursam karşımda işini görmesi için elimden geldiğince yardımcı olamaya çalışırım. kuralları tam olarak bilmiyorum eğer bir fiyat yazmak şart ise temsili fiyat 450 diyelim. ağırlık seti ve sehpa ayrı olarakta satabilirim.ist k.çekmece e-5 üzerinde evim. ulaşım basit. ist dışından kimse yazmasın tabi olsun arabam var atlar gelirim diyen varsa o ayrı. ilgilenen olursa kısaca ben şunlara talibim ve şu fiyattan verirsen alırım gibi bişey yazsın bakaarız sonrasına.günlük olarak takip edicem ilanı bir süre.

2. ercanturkmen

ercanturkmen Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Özelden mesaj attım bakarmısınız

3. forceresul

forceresul Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    alet güzelmiş...alan arkadaşa hayırlı olsun şimdiden güzel bir ürün bence evde boş zamanda çalışmak için ideal.:)

4. ultimate82

ultimate82 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar resimleri görmek isteyenler için forumdonanımhaber ilan linkini veriyorum. ayrıca pm leri cevaplıyorum...forceresul yorumun için teşekkürler fakat bu set boş zamanlarda çalışmaktan çok daha fazlasını yapmak içinde ideal ;)

son olarak bu seti aldım ve 1 sene kadar çalıştım.çok memnum kaldım ve beni bir ileri seviyeye taşıdı arkadaşlar.artık ev ortamında kilolar vs yetersiz gelmeye başladığından salona dönüş yaptım.yanlış anlaşılmasın fakat seti sağdece evde yer kaplamasın diye satıyorum ve bu işlere gerçekten gönül vermiş birisi alsın isterim ve yardımcı olmayada çalışırım fakat zaten sıfır ayarındaki bu ürünleri piyasada alabileceğiniz fiyat toplam 600-700 tl dir.ben 400 gibi bir rakama bunu vermek istiyorum ihtiyacı olana.hatta 3-5 aramıyorum biraz daha indirim yaparım ama lütfen bedavaya getirmeyede çalışmayalım. sağdece ağırlıkların kilosu bile 2-3 tl ye satılıyor lütfen...

---------- Post added at 02:32 ---------- Previous post was at 02:30 ----------

http://forum.donanimhaber.com/m_59781363/mpage_1/f_/key_//tm.htm

5. ultimate82

ultimate82 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    set ercantürkmen kardeşime satılmıştır...

Sayfayı Paylaş