Satilik Ağirliklar Ve Sehpa

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve guardbody tarafından 27 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Arkadaşlar işyerinde spor salonu açılması nedeni ile evdeki alet boşa çıktı.pek kullanma fırsatım olmadı.80 kilo ağırlık mevcut.80 kilo ağırlığa 180ytl istiyorum.
    sehpa ise bilindik standart sehpa.bench,inclıne,dips,butter fly,leg extentıon ve leg curl,scott curl yapılıyor.sehpa içinde 140ytl istiyorum.en geç 10 kasıma kadar satılık.

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Senin adına sevindim biraz daha detay olursa seviniriz. ağırliklar nikelmi birde 80 kg ye 180 istemeniz fazla buluyorum neticede 2. ele giriyor ve kilosu 2,5 3 tl ye sıfır ağırlıklar bulunabilir.

3. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar uluslararası piyasada demir fiyatları inanılmaz yükselişinden sonra düşmeye başladı. Size düşüş sona erdiğinde ne kadar düştüğünü anlamanızı sağlayan rakamları vereceğim.

Ani tırmanışını bitiren fiyatları kalıcı zannedenler pahalıya demir aldılar ya da ithal ettiler. Özellikle İstanbul piyasasına Çin menşeili dökme demirler doldu ki fiyat olarak avantajı olmadığı gibi dökme demirde bile kalitesizliğin olabileceğini kanıtlayan mallar.

Fiyatlar yükseldiğinde nasıl elinde demir olanlar sanki almışçasına zaten stoklarında bulunan malların fiyatını arttırdılarsa bu sefer de fiyatların düşüşünü anında fiyatlara yansıtmayacaklar.

4,5-6 lira / kg olan perakende, 3,75-4,25/kg olan toptan dökme demir fiyatları belki eski seviyesine bile inecektir.

FleXoR bunu beğendi.
  4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    evet haklısınız fazla detaya girmemişim.kullanmadığım için piyasa fiyatına yakın fiyat vermişim.bulunduğum yerde kilosuna 3,5ytl istiyorlar.kıyaslama yaparken hata yapmış olabilirim.düzelteyim...
    elimdeki ağırlıklar kromaj değil.siyah döküm plaka.bar ve dumbeller ise parlak kromaj ve kesinlikle çizik dahi yok.sehpanın üzerinde istiap haddi olarak ilk aldığımda 100 kilo denilmesine rağmen 120 denedim sorun yok.
    2 dumbell,80 kilo ağırlık,1 adet z bar ve sehpanın tamamına 300ytl olarak fiyatı revize ediyorum.

FleXoR bunu beğendi.
  5. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın yukarıda verdiğim "toptan" fiyatlar sanayici fiyatı değil. Yani perakende alırken 50-150 kg diyeyim, ysani çok ağırlık alacaksanız perakendeciler dediğim toptan fiyatlara inerler.

Fiyatlar oynamaya devam ediyor, piyasa hareketli, durulduğunda bildireceğim. Bu arada bence guardbodynin fiyatı 80 kg flanş+ bar falan da varsa bence uygun. Peki işyerine açılan spor salonu olayı nedir merak ettim ve çk takdir ettim o iş yerini :)

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    vestel fabrikasında uygulanıyor.6 ay önce falan başlamış ama benim yeni haberim oldu.fabrikalar arası mesafe oldukça uzun olduğundan aynı bahçedede olsak diğer fabrikalarda yaşanılan gelişmeler mail ile gelmedikçe geç haberimiz oluyor.spor salonu haricinde aikido,halk oyunları,fotoğrafçılık ve yelken kulübüde bulunmakta.tabi bunlara katılmak için vestel çalışanı olmanız gerekiyor.benim bulunduğum fabrikayada açılacaktı fakat yaşanılan kriz nedeni ile ertelendi.o yuzden şimdilik 15 dakikalık bir araba yolculuğundan sonra diğer fabrikadaki antrenmanıma gidiyorum.

7. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Büyük şirketin hali başka, bence çok güzel bir uygulama yapmış. Sizler de şanslı çalışanlar oluyorsunuz bence.

Bu arada ağırlıklar nerede yani eğer baka şehirden almak isteyen olursa kargo masrafını da eklemeli sanırım.

8. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ağırlıklar manisada.plakalar sorun yaratmaz ama sehpa kargo olarak biraz fazla tutabilir.

Sayfayı Paylaş