Satın al ye tarzı yiyecekler

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Prii tarafından 20 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Prii

Prii Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Evde tavuktu yumurtaydı derken evdekilere çok para harcıyormuşum gibi gözüküyor. Annemin kartını alıyorum gidiyorum bime odama sütleri yığıyorum böylelikle en azından süt harcaması azalmış gibi duruyor çünkü görmüyor. :D Böyle alabileceğim yiyecekler var mı? Cips alsam dondurma alsam onlara laf yok ama tavuk alsam yumurta yesem sanki dünyanın parasını harcıyor gibi görüyorlar. Yapmamı istemiyorlar bu sporu bu yüzden. Evet önerilerinizi bekliyorum. Örneğin bimde hazır et dönerler gördüm 5 dk da hazırlayabilirim gizlice :)

2. a7fox

a7fox Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Lor peyniri ve yulaf sanki daha masum gibi geldi bana. ;)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Prii

Prii Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Lor peyniri işkence. Yulaf zaten yiyorum.

4. a7fox

a7fox Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Loru yumurtayla karistirip tavada pisirerek deneyin isterseniz. Siz en iyisi ailenize psikolojik baskı yaparak onlarıda bu ise tesvik edin. :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. freeletics

freeletics Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Herkesin butcesi farkli tabi, ogrenci arkadaslar cok, ya da ogrenci olmayip calismayan kisiler de var,

Olaya farkli acidan bakarsak(kimse alinmasin) sacma sapan seyler alip bosa israf yapanlar o kadar cok ki, ozellikle kizlar gerekli gereksiz elbise makyaz malzemesi vs, toplu tasim araci varken surekli taksi kullananlar ..
    Tum bunlarla karsilastirinca mideniz icin aldiginiz hersey bence en temel ihtiyac, olmazsa olmaz gibi, bu konuda ekonomi yapilmamali.

Ornegin kizmizi et bonfile ya da kontrafil harika lezzetli, besin degeri yuksek ( senin fiyatindan haberin var mi dediginizi duyar gibiyim) evet var ve her vatandasin istedigi halde haftada 1-2 kez bunu yiyememesi beni cok uzuyor.

Neyse ozetlersek, basligi acan arkadasa cevaben, bence yemek icin yapilan alis veris konusunda sizin ve aileniz gonlu daha rahat olmali ;)

Sent from my Nexus 9 using Tapatalk

zeo64 bunu beğendi.
  6. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    lor peynirini bi tabağa doldur, içinr mandalina elma muz armut üzüm ( evde olan meyvelerden ) azar azar koy, üzerinede bir iki kaşık bal yada reçek dök ve karıştır :)))) lordan nefret eden ben artık bu karışım sayesinde resmen canım lor çekiyor, protein için değil artık zevkine yiyorum,deneyin hak vereceksiniz

Sayfayı Paylaş