Satılık Spor İstasyonu

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve zekaiyuce tarafından 27 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zekaiyuce

zekaiyuce Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar Herkese merhaba.Daha önce konusunu açtığım çok fonksiyonlu power rack ( istasyon ) üretimini bitmiş bulunmaktayım.İlgilenen arkadaşlar için sahibinden com ilan numarası 404529560 gerekli açıklamalar mevcuttur.Oldukça sağlam ve dayanıklıdır.

Şimdiden Teşekkürler.

2. ofis

ofis Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    Elinize sağlık hayalleri gerçekleştirmişsiniz.
    fiyatı bir çok kişiye yüksek gelecektir lakin seri üretim olmayan bir ürün için normal sanırım.
    olimpik plakalarla kullanıma uygun yapmışsınız ama biz evde çalışanlar için ağırlıkları takıp çıkartmak dar alanlarda hem zor hem enerji ve vakit kaybı.
    ağırlığın miktarını ayarlayacak çubuk sistemi göremedim.yanılıyorsam özür dilerim.
    ayarlı sistem yapmanızı öneririm.
    bu parayı vermişkende barı koyup çalışacağımız kısmın her yöne hareket edenini tercih ederdim.
    bu videoda ki gibi

3. zekaiyuce

zekaiyuce Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Değerli yorumunuz için Teşekkür ederim Ofis bey.
    Plakaları istediğiniz gibi koyabilirsiniz herhangi bir ayar yapmaya gerek yoktur.
    Bar ile zaten sadece dışarıda çalışılabilir.Çünkü rack içerisinde sistemler olduğundan zaten orası müsait değil.Artı barı istediğiniz yükseklikte koyabilmek için ön makaraların altında krom direklerde sarı renkli kancalar var gördüyseniz bunlar kullanılabilir diye düşündüm.Aslında bunu ilk başta evde çalışabilmek adına yapmıştım.Kendime göre düzenledim.Sonradan satmaya karar verdim baktım kimse bu rip bir makine bulamıyor.. :) ağırlık plakaları elbette takılabilir.Bu makineyi her tür modifikasyona uyabilmesi için tasarladım.Plakaları yaptırıp dikey millere takmak gerek sadece.Tasarımı ona göre düşündüm.

ofis bunu beğendi.
  4. zekaiyuce

zekaiyuce Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Eeeee herkes powertecin bilmem kimin fotolarını koyup türkiyede yokmu bunlardan diyordu nereye kayboldu bu millet....Alın size istasyon...Piyasada bulamazsınız...

5. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
  6. zekaiyuce

zekaiyuce Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    İsteyen olursa makara düzenini iptal edip saf rac olarak verebilirim.Fiyatı : 3000 TL
    İstek üzerine yapabilirim evet.

7. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Hocam cok guzel urunleriniz var ama tr de homegym olayiyla cok ilgilenen yok. Hem maddi acidan hem de evin genis olmasi gerek

8. zekaiyuce

zekaiyuce Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    ilgin için teşekkürler sayın Afka9

afka9 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş