Sarkmalar

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Teoman_İsaac tarafından 20 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Teoman_İsaac

Teoman_İsaac Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    istanbul
    Merhaba dostlarım, ben 104 kilodan 1 ay içinde 98 kiloya düşmeyi başardım. Boyum 184 ve yaklaşık 79,99 klioya düşme hedefim var. Ama amacım bunu belli bir yağ oranı içinde kalarak yapmak %10-12 yağ oranlarına gelirsem istediğim kiloda; yani merak ettiğim 25 kilo vermiş, ama ağırlık antrenmanları ile kas kazanmış biri olarak vücudum da sarkma olur mu?

2. Göki78izm

Göki78izm Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Vücut yapına bağlı arkadaşım, eğer yağların kasların arasına eşit dağılmış sıkı duran bir vücudun var ise yada yer çekimine karşı duran bir göbeğin sarkma ya hiç olmaz ya önemsenmeyecek kadar az olur. Ama yağların yumuşak ve dış deri ile kas tabakan arasında ise ve yumuşak ise sarkmalar daha fazla olur. Vücut yapına bağlı yani.

3. Teoman_İsaac

Teoman_İsaac Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    istanbul
    Maalesef dostum, yağlarım yumuşak ve göbek arka simitler göğüs ve popo kısmında çok toplanmış durumda. Dediklerine göre sarkmalar olacak. Peki vereceğim bu 20 civarı kilo( yerine koyacağım kas kütlesi hariç) ile oluşacak sarkmalar sıkılaştırma antrenmanları üstesinden gelinecek bir seviyede mi olur?

4. Göki78izm

Göki78izm Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Sporu devam edersen ciddi bi sıkıntın olacağını sanmıyorum, protein yeterli miktarda al kas kaybın olmasın, yoksa 70 kg bile olsan yağlardan kurtulamaZsın. Beslenmene özen göster sporunu ağırlık antrenmanını düzenli ve gerektiği gibi yap kardiyonu da yap seni rahatsız edecek bi sıkıntı olmaz.

Teoman_İsaac bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş