sanırım psikolojim bozuldu

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Academy tarafından 26 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Academy

Academy Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    bu sporu artık profesyonelce yapıyorum yarışmaya hazırlanıyorum keskin diyet tam disiplin aksatmadan antrenman yapıyorum. ama artık dışarıdaki insanların hatta kız arkadaşımın bile yediği fast foodlar çikolatalar sinirimi bozuyor çünkü ben yiyemiyorum.halimden mutlu değilim sanırım ama insanların imrendiği bir fiziğe sahip olmak da houşuma gidiyor. şuan sinidim bozulduı gidip kekler çikolatalar aldım yedim ve yine pişmanım. bu konuyu denen açtım bilmiyorum ama yazınca belki rahatlarım dedim

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    rahatladın mı?
    ah bebeğim fiziğine mi imreniyorlar :D
    sana tavsiye; kız arkadaşını bırak ve böylece yediği şeyleri görmeyip sinirin bozulmaz
    geçenlerde de 38cm kolla bana bakıyorlar utanıyorum diye konu okudum ya :D

3. Prisonbreakx

Prisonbreakx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Evet psikolojin bozulmus ama daha onceden bozukmus simdi degil. Sirf insanlara hava aticam dikkat cekicem herkes bana bakip oo kasli cocuk diyecek diye bunca eziyete girmeye deger mi? Bu isi gercekten seviyorsan zaten suanki actigin konuyu acmazdin ama ben sende ustte saydigim ozellikleri goruyorum. Sporunu yap yine ama boyle parcali parcali olan adamlarin cogunu sevmiyorum. Niye sevmiyorum cunku bu adamlar millete hava aticam bana oo adamin kaslarina bak desinler diye yaptiklari cok belli. E bu kisilikteki birinide kim sevsin? Bunlarida su yuzden anlattim. Insanlarin dusuncelerini cok onemsemekte iyi degil hic onemsememekte. O yuzden sen "nerede" olduguna karar ver. Ama bnce hava atma peaindesin. Hani kizlar icin yapanlarin motivasyonu nasil hemen duser? Cunku bu sporu sevmezsen devamini getiremezsin.

4. Academy

Academy Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    anca okursun zaten ulaşabileceğin yok çünkü

5. Prisonbreakx

Prisonbreakx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Sen onun dediklerine bakma anabolik bolumde takilan biri muhtemelende steroid vuruyodr. Uyusturucu kullaniyo diyebiliriz yani.

6. Academy

Academy Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    valla inkar etmiycem doğru söylüyorusun gösteri için biraz. açık açık belirttim zaten hiçbir şekilde de inkar etmiyorum

7. Prisonbreakx

Prisonbreakx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Iste senin problemin bu. Ego. Bole devam edersen hayatinda hic mutlu olamazsin surekli insanlarin ne dusundugune gore kendini sekillendirirsin.

8. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    o kadar sinirin bozulmuş ki konuyu bile yanlış yere açmışsın profesyonelce yapıyorsan profesyonelce düşünmen gerekir herkes istediğini yiyebilir seçimdir, prisonbreakx arkadaş biraz ağır konuşsa da hava atmak kadar boş bir şey için hayatını zindan etmeye de değmez.

Academy bunu beğendi.
  9. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    evet uyuşturucu kullanıyorum :D hem bi amaç uğruna bir yola girmişsin ama mızmızlanıyorsun :) yani kısacası ne emmeye geliyosun ne de

Sayfayı Paylaş