Sanırım bugün ilkler günü

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve AlmostDone tarafından 13 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. AlmostDone

AlmostDone Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Selamlar,

Başlıkta dediğim gibi sanırım bugün hayatımın ilkler günü :D çok tuhaf ve sinir bozucu bi gün geçirdim.Bugün akşam 11 sularında arkadaşlarla bi gezintiye çıktık başımıza gelmeyen kalmadı diyebilirim.
    Yarın akşam saatlerinde Edirneye üniversite için taşınıcam. Son gün olduğu için çoğu arkadaşımla vedalaşmak amaçlı görüştüm ama kuzenim ve spor salonundan bi arkadaşım ufak bi süpriz yapmışlar ve beni Istanbul moda sahiline götürüp ufak bi eğlence tarzınca bişey hazırlamışlar malumunuz ufaktan içkide vardı ve hayatımın ilklerini yaşadım diyebilirim.. Hayatımda ilk defa şarap içtim şarap içerken arkadaş sigara yakmak istedi bende cebimdeki kirbiti çıkararak sigarasını yaktım ve dalgınlıkla kibrit çöpü yanık haldeyken kayalıkların arasına attım ve bi baktım ufaktan bi ateş eee doğal olarak alt tabakada olan tüm kir,çöp ve pislik yanmaya başladı allahtan söndürdük :D yani hayatımda ilk defa yangım çıkardım diyebilirim. :D Neyse ateşi söndürdükten sonra moda sahilinden çıkmak için merdivenlere yöneldik (3kişiyiz) 10-15 kişi kadar bi grup durduk yerde laf atmaya başladı tabi biz dururmuyuz? :D o an ne oluyor falan bir baktım aralarından biri bizim semtin çocuğu tabi ortalığı yatıştır falan yok...malum arkadaş haplanmış o arkadaş dahilinde 10 kişinin 8i bıçak çıkardı öle böle derken ordanda sıkıntızı belasız çıktık ve bu olayda başıma ilk kez geldi moda gibi bir yerde bukadar pislik bişeyin olması üzdü diyebilirim...Hatta 30metre ileride polis varken :/ ama Yarın o arkadaşla görüşücez bakalım problem neymiş öğrenicez neden öyle bişey yapmış inşallah saygı çerçevesinde bi konuşma olur (korkumdan değil sadece bukadar sadistlik ve vurdum duymazlık hoşuma gitmiyor) Neyse yeterince uzattım eğer okuduysanız hepinize teşekkür ediyorum amacım sadece içimi dökmekti..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:36 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:08 ----------

Bugün özel bi gün olmalı 5dk önce hırsız kovalıyorlardı bizim bahçeye girmiş :D Ben bugün ne yaptımda başıma böyle şeyler geliyor anlamadım ki :/

2. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    1:25 den sonrası sana gelsin :)
    [YOUTUBE]hOv50BZpphg[/YOUTUBE]

AlmostDone bunu beğendi.
  3. AlmostDone

AlmostDone Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    hahaha yok ya okadarda değil temizdim :D

2157 bunu beğendi.
  4. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    memlektte böle adamlar cok nereye gitsen bulurlar senı polis vız gelıyor yoldan gecen kıza kadına laf atarlar tek buldukları adamları dövmeye kalkarlar bu adamlara vercen yetkıyı polise jandarmaya dayak manyagı yapıcaklar allahtan bıcaklanmamısın

Sayfayı Paylaş