Sanırım bu makro işiyle kafayı yicem...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Daskin tarafından 15 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Daskin

Daskin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar selamlar. 185 boyunda ve 87 kiloyum. yağ oranım %12-13 civarlarında. haftada 3 gün futbol yapıyorum geri kalan 1-2 gün ise boş durmamak için fitnessa gidip hafif ağırlık çalışıyorum veya hiit cardio yapıyorum. her sabah aç karnına düzenli kardiyom var. ( 40 dakika ip atlamak ya da 1 saat yürüyüş ).

Sizden ricam beni bu makro konusunda aydınlatmanız. Bundan birkaç ay önce çok komik besleniyordum bütün gün salata falan yağ sıfır karbonhidrat sıfır protein orta derecede. bu yüzden vücudum tabi çöküş yaşadı halsiz kalma gibi birsürü durumlar meydana geldi. yavaş yavaş vücudumu toparlıyorum. Hedefim kilo vermek olduğu için hala makrolarımı düzgün yapamıyorum.

örneğin proteini 200 - 220 gr arasında tutuyorum karbonhidratı 300 gram yağı ise 80 gram alıyorum. 2800 kaloriye tekabul ediyor. 300 kalori açık oluşturmuş oluyorum. karbonhidrat biraz fazla gibi geldi ama başlangıçta vücudum adapte olsun diye böyle yapıyorum.

Sizden ricam şu genç kardeşinizi bir aydınlatmanız. yanlış yaptığım bir şey varsa açıklayıp doğrusunu söylerseniz sevinirim.
    iyi forumlar, kaslı kalın;)

Sayfayı Paylaş