SAMPIYONLAR VE TURNUVAYA KATILANLAR GELEBILIR MI?

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Muharremp08 tarafından 30 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Muharremp08

Muharremp08 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Kickboks turnuvalarindan para kazanmak mumkun mu? Turkiye derecelerinde falan 650 tl veriyorlar diyeni de gordum. Hocayada sordum iste avrupaya dogru ilerlesek falan kazancimiz olur mu ki diye tabiki falan dedi. Var mi aranizda kazanc sahibi olan bu isten?

2. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    Yetenekli isen çok ciddi paralar kazanabilirsin.

Muharremp08 bunu beğendi.
  3. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Benim kick boksta defalarca kez derecem oldu hiçbir halt olmuyor. Sadece Türkiyede değil Amerikada da böyle. Oraya gittiğimde de derece yaptım ama birşey olmuyor,
    Büyük organizasyonlara katılman lazım ama çoğu iflas etti bu organizasyonların.
    İyi para kazanmak için Boks ya da MMA yapman lazım ama onda da ancak uluslararası başarın olmalı iyi para için. Öyle Türkiye içinde kalsan tatmin etmez .
    Kick Boksta ancak özel ders verisen aylık masrafı çıkarırsın o da her zaman olmayabilir

Muharremp08 bunu beğendi.
  4. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Ödül yönetmeliği değişiyor bi miktar para kazanabilirsin ama dünya ve avrupa şampiyonluğunda.

5. Muharremp08

Muharremp08 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Reis daha gecen aylar boksa basladim baslicam diye konu aciyodun simdi dunya sampiyonlugundan bahsediyosun

6. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Okuma yazman yok galiba? Birincisi 8 ay önce açtım o konuyu ve hale devam ediyorum. İkincisi ise 2 gün önce Avrupa şampiyonasına 6 kişi gönderdik ve antrenörüm üz ödül yönetmeliği değişiyor iyi para kazanabilirsin dedi ben dünya Avrupa şampiyonuyum iyi para aldım demedim doğru oku doğru yorum yap!

7. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Bölge de en fazla teneke alir evine gidersin ama bunlar basamak türkiye samp yolu acar orda da bi teneke alir milli takima hak kazanırsın a b c klasina gore 450tl-1800tl arasi aylik maas baglanir ekstradan uluslararasi dövüşlerde bonservis ucreti alirsin ki buda ortalama bu civarlardadir ams buda taninmana prof dövüş tekliflerine yol acar onlar cok farklidir bir dovusten 1000tlde alirsin milyonlarda

Darksafir2 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş