SALONUMUN RESİMLERİ...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve KaRaTe tarafından 6 Haziran 2005 başlatılmıştır.

1. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    ARKADAŞLAR BEN SALONUMUN RESMİNİ EKLİYORUM....TOPLAM KULLANIM ALANI 450 METREKARE...150 METREKARE BODY-150 METREKARE KARATE VE KALAN ALANDA SOYUNMA ODALARI DUŞ WC İÇİN...HER ODADA 2 DUŞ 1 WC 1 LAVABO VAR...RESİMLER 7 AY ÖNCENİN ŞİMDİ DEĞİŞİKLİKLER VAR...
    YENİ SALONDA BAR VE TELEVİZYON KÖŞESİDE VAR...BURESİMLERİ DANDİK BİR MAKİNA İLE ÇEKTİĞİM İÇİN NET GÖRÜNTÜ VERMEDİ AYRICA ORTAMI BAYA KÜÇÜLTTÜ YİNEDE İDARE EDER..
    http://www.geocities.com/fatixman/Genckarate1.jpg

http://www.geocities.com/fatixman/Genckarate3.jpg

www.geocities.com/genckarate

umarım olmuştur....
    [/url]

Resimler Coleman Tarafından Editlenmişdir

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    guzel temiz bi yer ! KOLAY GELSİN !

3. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    ALLAH muvvaffak etsin yer iyi çok güzel karate yapılan alanda hiç pencere olmaması dikkatimi çekti.bb kısmında var ama oksijen temiz hava gibisi yok malesef tr deki salonların çoğu penceresiz bodrum katta düşünün ülkemizde istiklal caddesinde bile ana cadde üzerinde kahvehane var ve daha lüx semtlerdede ama spor salonları kıytırık bodrum diplerinde bu böyle olmamalı oksijen özellikle spor yaparken daha fazla soluyoruz havayı tr deki salonların kaderi :cry:

4. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Valla HSD kardeşim.salonum baştan aşağı pecere ile cevrili...eklediğim resimler pencere altından çekildi pencere gösteren resimlerde var...yani havadan ışıktan yana bir sorunum yok...salonda bodrum değil zemin katta...tam merkezde belediye binası altı...
    haklısın Türkiyede spor salonları bodruma mahkum sebebide basit bodruma bile uçuk kiralar istiyorlarke zemin kata kimbilir ne alırlar...ben şanslı çıktım..yıllardır kullanılmayan harabe halindeki bodrumu hizmete kazadırdım...
    18 Yıllık karate ka 8 yıllıkta salon işleten antrenör olarak elbette oksijein önemini biliyorum..camlar devamlı açık zate camların öündede çam ağaçları çiçek tarhları var...

5. Guest

Guest Guest

HANI BOKS CUVALLARINI GÖREMIYORUM :D

6. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Kum torbasını kastediyorsun galiba :) Antreman sırasında yer açılması için çıkarıyorum...antreman bittikten sonra asıyorum..... :lol: :lol:

7. Guest

Guest Guest

Kum torbasi olmadan olmaz bu is. :)

8. basoda

basoda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    øgrenci
    Yer:
    danimarka-Konya
    evet kum torbasi gibi yok sinirini cikardacak en güzel sey

9. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Kum torbam var ama resim çektiğimiz sırada asmadık... :lol: bunu daha kaç defa söylemem gerekiyorki??
    Zaten Karate çalışmaları torbaya değil bire bir rakibe karşı yapılır...bunundışında çeşitli şekil ve ebatlarda ellikler vardır..elliklere karşı çalışırız... :)

10. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Bu arada salonumda Body de var...Coleman arkadaş resimleri eklemiş ama sadece karate bölümünü eklemiş...
    http://www.geocities.com/genckarate/
    işte burdada body var...

Coleman Trafından Editlenmişdir...

11. Guest

Guest Guest

renkler uyum saglamamis. ortada neseli renkler var. Antreman esnasinda oldukca espirili bir hava esiyor anlasilan.

12. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Panzehir haklısın ...salonum oldukça neşelidir...Ben öyle gördüğünüz göreceğiniz hocalara benzemiyorum..Sporcularla araya hoca..talebe ilişkisinden çok arkadaş ilişkisi koyuyorum böylece kimse kendini kasmak zorunda kalmıyor...

Renk olayına gelince makinalar daha evvel sarı renkliydi boyadım değişiklik olsun diye Kırmızı yaptım..Renk uyumu olayına gelince..Resimleri dandik bir makina ile çaktim..Bu yüzden Biraz karanlık verdi....Valla salonumla gurur duyuyorum çünkü en ufak ayrıntısına kadar bizzat kendim ilgilendim...O resimlerden sonra baya değişiklik yaptım salonda bar ekledik televizyon ekledik aletlerin yerini düzenledik...yani isteyenherkesimisafirim olarak beklerim...

13. Guest

Guest Guest

Tavsiye kabul buyururmusun bilmiyorum ama sana tavsiye babinda renkeleri 2 safhaya ayir derim. Mesela bir acik bir koyu yaptir. renkler uyum saglamadi derken sunu demek istedim.
    renkler cok hareketli ama cok sporla bir baglantisi yok. Daha cok cocuksu bir renk ahengi var. Yani kirmizi+sari+mavi renkleri birbirleriyle hic uyum saglamiyor. Görüntüyü daha sert daha cekici kilmak icin 2 renk secip bunlari birbiuleriyle karistirip ahengi yakalayabilirsin.

14. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    mesela sarı lacivert olabilir :D

15. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    Bence Salonda Bi eksiklik VAr Aynalarda Eksiklik VAr Cok ufaklar Vede Az Ayna var :)

Sayfayı Paylaş