Salonlarda Yaşanan Garip Olaylar!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve MK #7 tarafından 29 Mayıs 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 41 üye.
  1. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    adamın birinin her hareketi 10 ar set girmesi ve diger calısanlara 15 dak sıra gelmemesi

adamın vucudun cok ii olmasına ragmen bicepslerinin 35 - 36 cm kalması ( cok hareket yuzunden ) ve buna dvm etmesi uyaranlar cogaldıkca salonda kolon arkasına gecip calısması

arkabacak hareketini bilirsiniz yuzukoyun yatılır bunun icin de biraz one atarız kendimizi ! hocanın yeni baslayan kadına biraz one doru atın kendinizi demesi ve kadının ucması

topuklu ayakkabıyla(!) bantta kosmaya calısan hatun

elemanın kelebekte herzamanki girdigi agırlıgın 2 katını girmesi ve 5 - 6 saniye durup aletten fırlaması :lol:

( katkıları icin sarc4stic e tesekkurler :D )

BODYBULDER bunu beğendi.
  2. Guest

Guest Guest

benim stüdyo'dan kisa haberler:

*52 kilo 174boylarinda vücut gelistirme yapan sporcunun bagirarak Yatarak pressde 40 kilo kaldirmasi. Ve ayni sporcu her antremanda 2 litre kola getirip herkesin önünde kafaya dikmesi.

*iki güzel bayanin her antreman programlarinda 15 dakika kosma+15dakika fitness agirlik+15 dakika airobic+15dakika sauna+15 dakika solarium+15 dakika dinlenme uygulamaktadirlar. Haftada yaklasik 3-4 gün calismaktalar.

*bir türk ve arnavut(yaslari 15-17) vücutgelistirme sporcularin her antreman öncesi paket paket seker cikolata yiyerek antremana baslamaktadir. Antreman sonrasinda tekrar ayni sekilde seker tüketmektedirler.

*120 kiloluk müsabik bir vücutcunun gögüs presste isinmalara hemen 120 kilo ile(15-18tekrar) baslamasi ve maksimum kaldirmada 245 kilolara cikmasi gayet normal görülmektedir.

*3 yildir düzenli antreman yapan bir vücutcunun her antremanda giydigi elbisede üzerinde aynen su yazi yazmaktadir:"Sen simdi Dopingle sevin ve gül ama son gülen iyi gülermis."

3. MertSelcuk

MertSelcuk Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul

Oww olay bitmiştir manyak bu yazı ;)

4. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Bence o elbiseyi giyen Panzehir'in kendisi :D

5. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    bencede PANZEHİR sensındır o elbıseyı gıyen :D

6. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    Geçen yıl amcamların evine hırsız girdi. Evdekiler uyanınca camdan atlayıp kaçmış. Amcam cep telefonunun ortalıkta olmadığını görünce hemen ev telefonundan aramış. Ve hırsız telefonu açmış! Diyaloglarını aynen aktarıyorum şöyle: "Ulan utanmıyo musun bizim evi soymaya şerefsiz!" "Niye abi, sizin evin ne özelliği var?"

aranan_adam, PeNa, Giray1515 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  7. Guest

Guest Guest

Dikkatinizi cekerim ben Vücutcu degilim :D Ama o tshirt'u bende giydim.

8. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    PANZEHİR dostum alemsin sen :lol: :lol: devam etmiyormu bide ben yazayım
    bu benim başımdan geçti bundan 7 sene önce
    bi salonda 6 ay çalıştım ve gram kilo alamadım hiçbirşey kullanmıyordum ve birgün hoca kızlardan kafasını kaldırdı ve beni farketti dediki olum sen AİDS misin hiç kilo almadın :x bu beni kızdırmıştı :D gerçekten

aranan_adam ve zetzen bunu beğendi.
  9. Guest

Guest Guest

Aids olan sahislara bugün Tedavide Testosteron Ignesi vuruyorlar.

10. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    ozaman yediğim testolar beni kesin tedavi ederdi :D

11. Guest

Guest Guest

Aids olans ahisda asiri kilo kaybi ve cöme meydana geliyor. Halsizlik+kondüsyon kaybi+kuvvetten düsme+kas+yag kaybi+kemik erimesi+deride burusma+sac dökülmesi+ halleri görülmektedir. Bu devreyi örtmek icin kuvvetli steroid kullaniliyor ve bu sayede kilo kaybi bir seviyede önlenmis olunuyor. Ama aids hastaligini önlemiyor. Sadece ölüm riskini uzatiyor. Isvicrede aidsli hastalara steroid verilip egzersiz yaptiriyorlar. Sahisda kas hacmi gerceklesmiyor. egzersizler sayesinde kaslara protein yükleniyor ve kirmizi kan hücresi cogaliyor. Antikatabol bir devre yasaniyor.

12. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    şimdi daha net anladım üstad sağol zaten henüz çareside bulunamadı galiba ALLAH kimsenin başına vermesin

13. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
  14. es es

es es Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    slm.

ah kardes hiç sormayin

--adamin parasiyla degilmi diyerek yumurta topukla salonda çalismak istemesi

--iki kurus para verince insanllarin salonu satin aldim zannetmesi

--50 -60 kiloluk bi adamin benc prese bütün 5 kiloluklari doldurarak çalismasi ve agirliklari toplamamasi ve her seferinde pardon hocam unuttum demesi

--insanlarin sürekli ''abi sen kaç haftadir çalisiyorsun ? '' demesi

--salona yeni baslayanlara program yazdigin halde programa uymamasi sonrada ben niye gelisemiyorum demesi ve uymayacagi halde utanmadan bi de program istemesi

--sen benchdeyken salondaki mubarek (?) ablalardan bi tanesinin gelip dibine kadar gelip seni izlemesi(bunu böyle kaldiran bana kim bilir neler yapar diyodur galiba?)

--üstüne bide dokunabilirmiyim demesi

--gögüs dam fly'i yeni yapacak olan adamin ilk önce 2-3 kiloyla hareketi ögren sonra agirlastirirsin dedigin halde inadina gidip 20-25 kiloyla yapmasi sonra gögüs kasini 2. dereceden yirtip sucu size atmasi sonrada body zararli diye salakca konusmasi

--picin birinin e 200 den inip artis artis salona sigarayla girmesi,hatda bununlada kalmayip ''ben body yapacamda aga böyle ayi gibi olmak istemiyom(duvardaki coleman resmini kastederek) ''demesi ve salon sahibi tarafindan dövülerek s.tir edilmesi

--120--130 kiloluk 2 tane adama üstü acik spor arabadakilerin ''a ayilara bak'' demesi ve sonucun da adamlarin pastanenin önünde arabayi plakadan taniyinca arabayi ters cevirmeleri olayi sonradan gören 1.50 lik araba sahibinin soka girmesi kalabaligi yararak ''hangi .mina ... çocugu yapti layn'' diye bagirdiktan sonra adamlari gördükten sonra kibarca ''abi bi zahmet düzeltebilirmisiniz demesi''

--yeni baslayan lavuklarin daha antrenman yapmayi ögrenmeden hormonu ögrenmeleri, 2 saat salonda yok arni söyle calismis ,yok coleman in söyle hammeri var diyerek kari gibi dedikodu yapmalari

--50 kere diyet yapmadan kilo veremezsin dedigin adamin 51. kere ben neen kilo veremezsin demesi

--terbiyesizin birinin evde islah edemedigi sipasini al hocam eti senin kemigi benim diyerek sana getirmesi (pezewnk islah evine getiriyo sanki tutup kolundan)

VVhistle, WildRose, alifurkan1 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  15. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    Re: slm.

bu 2 olay cogu salon sahibinin basına gelmistir kanımca :)

16. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    baya guzel bi yazı :) ronnie coleman ın the unbelievable videosunda bacak calısırken giydigi bi tisort vardı onun ustunde yazanlar da guzeldi ;
    SHUT UP AND SQUAT! :D

17. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    :lol: :lol: :lol: ES ES süpersin

18. es es

es es Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    selamlar...

a bide antrenman sirasinda yapilan espiriye 10 dak donra gülen bi vatandasin ''hocam benim antrenmanda kafam duruyo galiba,ne kullaniyim?'' demesi

-- kendini dünyanin en iyi dövüscüsü zanneden bi aikidocunun ''ufak bi hareketle yerdesin'' denemesiyle salagin kendi bilegini sakatlamasi

19. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Es es gülmekten nerdeyse ölecektim walla ;:::) ,uper Walla devam et zaten canim sıkkin sigari biraktim :)

20. habib

habib Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    17
    Yer:
    bursa
    kolları 45 cm falan olan yaşını başını almış bir abimizin ben dünya şampiyonluğuna ulaşacam demesi

yeni başlayan bir elemanın ısınmak için rap müziği eşliğinde ççiftetelli oynaması

elemanın biri makinada enseye çekiş yaparken eski olan makina ipinin koğpup kafasını yarması

:D

Sayfayı Paylaş