Salondaki tipler :)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve eagle45 tarafından 11 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. eagle45

eagle45 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
  2. Aknegen

Aknegen Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    o yırtınan adamdan bizim salondada var 2 tane adam, sanarsın kii 300 kilo bench preste kalmış gibi oysa dumbell ile çalışıyo :D

eagle45 bunu beğendi.
  3. trkçrl

trkçrl Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    deadlift ile barbell curlu aynı anda yapan herif var :D

eagle45 bunu beğendi.
  4. Aknegen

Aknegen Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    bizim bi üst devre diyelim :D ne çalışırsa çalışsın yagıyo tarzında bi ses çıkarıyo o çalıştıkça ben gülmekten çalışamıyom o antremandaysa ben sonra giriyorum :D

eagle45 bunu beğendi.
  5. Badmotorfinger

Badmotorfinger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    İşyerinin spor salonu olduğundan kısıtlı alet sayısına rağmen "ıııııırrrrgggggggghhhhhhaaaaaaaaaaoooohhhhhh" şeklinde (aynen böyle) ses çıkaran adamlar görmekteyim, hem de her aleti işgal ederek. Egzersizini yap in, ama yok adam aletin üzerinde yatıyor,biraz daha ses çıkarıyor,sonra gözlerini ekranda dönen klibe dikiyor ve öyle donup kalıyor. ben de o inene kadar boşta kalan her spor aletini denemek zorunda kalıyorum. :mad:

eagle45 bunu beğendi.
  6. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    bu tiplerin yanında birde sanki kendisi çok kaslıymış diğer herkez kassız ondan aşağılardaymış gibi komplekslere giren ağırlık kaldıran yeni yetmelere kendisi çok yükseklerdeymiş gibi bakan, kimseyle muhattap olmayan kendini birşey zanneden tipleride eklemek lazım :)

7. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Her hareketten sonra ayna karsisina gecip sanki mr olimpia gibi poz verenlere ne demeli :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

8. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Benim gittim salonda bi tip vardı böyle lanlu lunlu konusuyordu herkese ters davranyordu bazen dumbell ı kafasına geçiresim gelyior o kadar ters bi tipki görseniz sizde sinir olusunuz böyle antreman yapıyorsun gözlerini dikiyor 10 dk seni izliyor seti bitiriyorum bakıyorum almış eline dumbell ı 1 set yapıyor geçiyor ayna karşısına kaslarını sıkıyor yok karnını açıyor dedim acemi herhalde 1 günde kas yapıcaganı sanan tipler vardı ya hocayla konusurlerken duydum adam 6 aydır oradaymış abi olurda bu kadar olmaz :D

9. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    Ne alaka ?

10. BNS237

BNS237 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ortalama bir gym açmak için ne kadar bütçe lazım bilgisi olanlar var mı ?

11. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    şöyleki bu arkadaşların egosundan adım atılcak yer kalmıyor salonda, kendileri mr. olimpia'ya hazırlanıyormuş edasıyla yeni yetmelere göz ucuyla küçümseyerek bakan, ben kimseyle konuşmam sadece sporuma bakarım havasıyla kendini birşey zanneden tipleride eklemek lazım diyorum, bu alaka işte

12. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Aslında konusmayan tiplere hak veriyorum çünkü bende onlara yakın sayılırım eskiler kendilerini bişey sanıyorlar uzun süredir yaptıkları için eger bi hareketi yanlış yapıyorsan direk küçümser gözle bakıyorlar benim gibi sinirli biri iseniz fazla samimi olmamak bazen en iyisi oluyor

13. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    kimseyle konuşmadan sporunu yaparsında sanki bu salonun efendisi benim edalarıyla yapmazsın sporunu, böyle tipleri çok görüyorum en az 2 senedir salonda oluyorlar genelde yeni gelen tiplere böyle tuhaf tuhaf umursamaz bakışlar atıp insanları yargılıyorlar, bu insanlara demek istediğim lütfen salona girerken egonuzu dışarda bırakın, egonuzdan adım atacak yer kalmıyor salonda :))

Sayfayı Paylaş