Salondaki tiplemeler ve kendine özgü lafları

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FleXoR tarafından 1 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Evet ben 3 tipleme ve kendine özgü laflarından bahsedeceğim

ilk olarak tayfun abiden örnek vereceğim kendisi 45 yaşlarında ve bir dönem cezaevinde yatmış (adi suç) kendisi renkli bir kişiliği var ve her salondan çıkarken salondakilere dönüp

'Allah kurtarsın arkadaşlar' der :)

İkinci olarakta trakyanın en buyuk ecza deposunda çalışan bir öğrencim bu öğrencimde ağırlığa girdiğinde özellikle bench basarken 'hap hap' der :)

Son olarakta bir demir doğramada çalışan kalfa öğrencimden bahsedeceğim
    Kendisi salona girdiğinde aynen şöyle der 'eveeeet kesime geçelim' der antremana başlar :)

Son düzenleme: 1 Eylül 2007
    SEZER YZL ve KaRaBaSH bunu beğendi.
  2. regisa

regisa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu 150 bench press basan bi abimisin hikayesidir;)

calışma esnasında comez bi arkadaş abimize sorar
    -abi bu kaslar nerde yaptın yaa cok fazla diilmi
    -diyil evladım calışıyorum gormuyomusun sende calış olur
    -ya abi o gouslerle rahatsız olmuyomusun karı gibi ne o ole
    -olum şakamısın lan sen gid başımdan hadi
    -abi ole iki kas yaptın die erkekmi oldun ........

ve abimis 150 kilo yu bırakıp 65 klio arkadaşımısla calışmaya başlar:p

SEZER YZL ve KaRaBaSH bunu beğendi.
  3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Benim bu konuda vericeğim örnekler hep küfürlü . Salonu değiştirmeliyim sanırım :D

4. CENTAUR

CENTAUR Guest

Bizim kubilay abi vardı maraşlı 50 yaşında gümrük muhafazada güvenlik şefi maşallahı var belindeki fıtığı saymassak, kafasına göre çalışan, bench presin bel fıtığına zarar vermeyeceğine ikna etmek için çok dil dökmen gereken sonunda kendi haline bırakacağın, karmakarışık birazda mantıklız antrenman yapsada genetik harikasının ve fazla tekrarın neticesi olarak yaşına göre sağlam vücut yapmış bir şahsiyet boksör eskisi.

Boksör Recai buda boksör eskisi bunu yaşadığım yerde herkez tanır, bu salonda çalışan biri değil ama sık sık selamaleyküm-aleykümselam tartılmaya gelen 2 metre 130 kilo kapı gibi bir adam şamil samın iki kat bakımlı halini düşünün, sahilde havalar güzel olduğu zaman istisnasız yürüyüşe çıkar haftanın 3 günü de tartılır.

Cem abi; 3 sene evvel gut hastası, fazla kilolu biriymiş tedavisi bilinçli diyet ve spor olmuş, sonra devamlı suretle antrenmanlarını aksatmaz hem kardio yapar hemde ağırlık 45 yaşında en fazla 35 inde gösteren gerçekten bir vg ci değilde fitness adamı diyebilirim. Kastamonulu emekli bir abimiz, hangi haraketin nasıl nizami yapıldığı konusunda obsesif kompulsif bozukluğu vardır ve bu vesileyle set aralarınızı uzatmak konusunda alışkanlığı vardır, her setten önce 5 defa besmele çeker, antrenmandan önce Ayetel Kürsi okuduğu şiddetle muhtemeldir.

Doğuş; ben kendisine ayıcık, kanka, kankü, naber lan diye hitab ederim Allah vergisi güzel yaygın göğüsleri olan, definasyona hiç girmeden dünyaya gözlerini yumacağını düşündüğüm bir arkadaşım shwarzxxl arkadaşımızın tabiriyle "olmuyor yaa" peşine tişört çıkarıp aynada kendine bakma triplerinin en orjinal ve tipik halini görebileceğiniz müstesna biri.

Ömer abi: polis memuru emekliliğine 3 sene kalmış 2 seneden beri inatla vücut geliştirmeye çalışmış ve son 1.5 senedir platoda takılı kalmış, her antrenmanda beline terleme kemeri takan ama yazın bile kemerin altında kalan kısım harici terlemeyen kozmetik açıdan kendisini kıskandığım, arada bana "insanmısın lan sen" "sana insan diyenin alnını karışlarım" falan diyip gururlandıran kişi.

5. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    benim salon son gittiğim salonda 4 arkadas vardı.millet bunlara hayvanlar ekibi diyodu.bense imreniyodum çünkü ben tek basıma çalışıyodum neyse 4 ay kadar sonra benim vucut kendini bulunca bende ağırlıkları arttırdım 16 yasında bi çocuk kendi grubundan ayrılıp yanıma geldi söylediği şey "abi tebrikler sende artık hayvanlar ekibine girdin"

6. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    bizim salondada ayrımcılık vardı eskı salonumda ayılar ve cıvcıvler bana cıvcıv derlerdı sonra ooo dedıler ayılar kampına hosgeldın hele bızde bır cocuk var salona gelır ve hep bılgısyar muhabbetı yapar sankı adam fuara gelmıs :D tanıtım yapıyo antreman yaparken bagırır hadı ronnie hadi yalan etcem seni :D:D

7. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    senin durumda aynı benimki gibiymiş emrah.bu arada ben tekrardan 10,09,2007 de baslıyorum 3 aylık mecburi bi ara vermiştim tekrar hayvanlar ekibine girmek için uğrasıcam birazzz :D

Sayfayı Paylaş