Salonda uyulması gereken kurallar 2024

Konusu 'Genel Bölüm' forumundadır ve onur41 tarafından 12 Mayıs 2024 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. onur41

onur41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    İŞÇİ
    Yer:
    İZMİT MERKEZ
    Merhaba Sevgili Dostlar,
    Spor salonları günümüzde ticarethaneye dönmüş durumda. Tabii ki dükkan kiraları ve giderlerin korkunç rakamlara gelmesinden dolayı bu kaçınılmazdı zaten. En fazla 100 üyelik salona 400+ kayıtlar alınmasının sebebi de budur. Bu durum sonucu bu spordan vazgeçecek miyiz tabii ki hayır.
    Ancak salon nüfusunun çoğalması sonucu hani biliyorsunuz ama ben yine de hatırlatma maksadıyla bazı görgü kurallarını yazayım.
    1. Lütfen havlu kullanın, senin terini bıraktığın yerde idman yapmak istemez kimse unutma hastalıklar çoğaldı.
    2. havluyu getirdin o havluyu diğer ben sehpasını bırakıp başka bir yerde havlusu idman yapmaya gitmeni takdirle karşılıyorum çünkü bu hareket gerçekten psikolojik sorunlarının habercisi psikolojik sorunları olan adamlara saygım sonsuz
    3. Yıl olmuş 2024 o hareket yanlış bu hareket yanlış yok şöyle yapılır yok böyle yapılır diye insanlara ve bilhassa yeni başlayan gençlere akıl vermekten artık uzak durun ya adam zaten onu yapa yapa öğrenecek bırak şevkini kırmayın insanların
    4. Spor salonunda idman yaptığınız yerde telefonla molalarda beklemek zorunda değilsiniz kalkın da biz geçelim bir sette biz yapalım
    5. Başka bir yerde çalışırken başka bir yerde çalışan adama kaç setin kaldı gibi abuk subuk SORULAR sormayın
    6. O ağırlıkları özellikle dambılları işiniz bittiği zaman yerine bırakın insanlar acaba bu sete devam ediyor mu diye diye beklemesin sizi
    7. Spor salonunda dolaplar varken o çantalarınızı soyunma koltuklarına bırakmayın
    Aklıma gelenler bu kadar varsa başka eklemek isteyen yazsın vallahi bunaldım ya

Sayfayı Paylaş