salonda herşeye karışan kişiler

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve can y tarafından 21 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. can y

can y Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    çoğu spor salonunda karşılaştıgım sorundur yaşım küçük olduğundan heralde . fullbody yapıyorum ama adam gibi antreman yapmadan eve geliyorum süperset yapıyorum olmaz kardeşim yapma ileri seviyedir o cable crunch yapıyorum yarışmaya hazırlananlar yapıyor onu :D salonda herkes split yapıyor diye bendemi yapmak zorundayım kısacası ne yapsam bilemedim her hareketime karışıyolar :D

2. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    şöyle de; benim salon paramı sen mi veriyorsun ? eğer sen vereceksen dediğini yapacağım söz

3. Ackres

Ackres Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Evet bu tarz kişiler oluyor ama genelde iyi niyetli kişiler ara ara doğru söyleyenlerde oluyor.
    Sen ne dediklerine bak haklılarsa uygula haksızsa he de geç hocam :D

4. can y

can y Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    knk uygularım uygulamasınada ben niye gidip 30 mekik çekiyim abi dedi diye anlamadım squat yapıyorum yapma git leg extensions yap military press yapıyom git makinede yap gına geldi artık

cmrds bunu beğendi.
  5. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    İyi niyetli olabilirler ancak yine de onlarla tartışıp vakit harcamamanı tavsiye ederim, çünkü ben denedim bir sonuca varamadım.

Mesela salonda bir arkadaş karın bölgesini yumruklayınca oradaki yağların yakıldığını iddia ediyordu, arkadaşını da bu kanıtsız absürt fikre inandırmış ve beraber birbirlerinin göbeğine yumruk atıyorlardı, yalanım varsa namerdim.

Ben de "Saçmalama kardeşim yok öyle bir şey" dedim, ama ikna edemedim arkadaşı.

Çünkü cahil insanlara en anlatacaksın? Kalkıp da bilimsel araştırmaları göstersen bile ne anlayacak ki bundan? Vücudun yağ yakma mantığını detaylı bir şekilde anlatsan da o yine kendi bildiğini ötmeye devam edecek.

O yüzden ben tartışmıyorum artık, yine denk geliyorum salonda böyle Bro Sience muhabbetler yapan insanlar, eskiden olsa hemen "Yok öyle bir şey ya" falan derdim, artık he he deyip geçiyorum.

ahmet117788 ve can y bunu beğendi.
  6. can y

can y Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Haklısın kardeşim anlamayan cahillere anlatılmıyor peki diyip geççez artık

7. RALTUNDA

RALTUNDA Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşın dediği gibi. Sen orda ne diyorlarsa işine gelenleri al. İşine gelmeyenleride he de geç. Ben 120 kilo iken başladığımda. Hafif ağırlıklar kaldırıyorum. Neler diyorlardı neler. Haa can sıkıyorlarmı. Orası kaçınılmaz

can y bunu beğendi.
  8. can y

can y Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    salondan bezdiriyorlar haklı olsalar tamamda neymiş cable crunch - side bend yarışmaya hazırlananlar yapıyormus gidip 200 tane mekik çekmem lazımmış bi güldüm bi güldüm :D

9. zenginuyak

zenginuyak Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Arada bana da geliyor böyle kişiler, ben böyle daha iyi hissediyorum sen istersen öyle yap deyip konuyu kapatıyorum. Ağırlıklarım salon ortalamasına göre yüksek sayılır. Öyle olunca nadiren lafı uzatanlar çıkıyor. Bazen ben de sadece salonda sevdiğim birkaç kişiyi konu deadlift ise uyarırım, gerisine hiç karışmam, hoca var iken bana düşmez bana uyarmak, uyarma dediysem de sen yanlış yapıyorsun diye değil, bir de böyle denesene bak nasıl hissedeceksin diye. Onun dışında merak eden varsa gelip soruyor ya da ben soruyorum o kadar.

zzzxxz bunu beğendi.
  10. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Doğru şeylerden bahsediyorlar ise eli öpülücek yanlış şeylerden bahsediyolar ise tek amacı karışmak setini berbat etmek olanlar ise tokatlanıp yollanması gereken insan tipi

11. halil.samurcu

halil.samurcu Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Sen en iyisi kulaklığı tak kulağına birazda soğuk dur adamlara karşı zaten bidaha gelip birşey demez sana ben öyle yapıorum sadece salonda 16 yaşındayım gerçekten iyi niyetli 3 abi var onlarla konuşuorum gerisi gelip geçici bi muhabbetim olamaz olmaz !
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Şubat 2017 ---
    malum 2 biceps şişiren kendini kas küpü zannedip doğru olmayan şeyler söyleyebilior benim başıma da geldi 16 ya yeni giricem daha martta 21 kg kaldırıorum leg curl de adam çok hafif kaldırıyorsun dior bunun bide yarını var okulda o kas ağrılarını çeken benim sen değilsin he de geç

Sayfayı Paylaş