salona göndermiyorlar!!! babam

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve body52 tarafından 30 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. Efrahim

Efrahim Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Ankara
    Babanı Misafirlerin İçinde Rezil Et. O Kadar İyi Bodyciyim Ki Spor Salonuna Bile Göndermiyo Babam Olmuşum Ben De :D Ya Dayak Yersin Ya Spor Salonuna Gidersin :p

2. dkemre

dkemre Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bu işin sadece salona giderek olmayacağını biliyorsun. Evde çalışanlarda iyi bir vücut yapabilirler. Bence ailen izin vermiyorsa üsteleme aylık vereceğin paraya dumbell ve bir tane bar al. Bolcada bilgi depolaman lazım. Ben evde çalış derim ailen sendeki değişimi görünce kendileri gönderecekler zaten :)

3. Lineonline77

Lineonline77 Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Benim babamda bu konularda hassasdı göndermezdi bedava bile olsa beni çok düşünüyordu sakatlanırım felan diye dövüş sporlarına acayip merakım vardı bende biraz ısrar sonucu güreşe gittim 8 ay boyunca daha sonra 4 ay boyunca boks şimdide hem body hem güreş ve thai boks çalışıyorum göndermede en büyük etki abimdi abim 2 sene boyunca body yapmıştı babamı dinlemeden yazdırdı ve gidiyorum derslerimide yüksek tutuyordum baban derslerin iyi olsun felan diyosa emin ol büyük ihtimal geçiktiricektir bunu sana unutturmaya çalıştırıcaktır sen her gün aynı lafı söyle derslerini iyi tut babanın karşısına geçip notlarını göster seneye felan diyip geciktirirse başının etini ye verdiğin sözü tutmuyorsun felan de birazda duygulu olsun tabikide :D büyük ihtimal gönderecektir veya dayak yiyeceksindir dayak yesende bırakma illaki gönderecektir maddi durum olarak kötüysen fazla ısrar etme derim evde çalış :)

4. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Valla bana kalırsa bu spor okulun önüne geçmiyor aksine fayda sağladığını söyleyebilirim.
    En basitinden sabah kalkınca kendimi hamlamış eşek gibi hissetmiyorum gerçekten çok ciddiyim.
    Spora gitmeden önce kalktığınız halleri düşünün birde şuan kalkarken halinizi düşünün...

5. oezzer

oezzer Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ayda 100 lira mi yuhhh... Amerikanin gozunu seveyim ayda 10dolar onu bile vermek zor geliyo...

6. KONT DRAKULA

KONT DRAKULA Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    memur
    Yer:
    İZMİT/GEBZE
    evde yapabileceğin şeyleri araştır mesela odanın kapısına bir balfix demiri as onla çalış evde de çalışabilirsin büyük sözü dinle büyüklerinin laflarını yabana atma asla konuyu kapat diyosa adam konuyu kapat başının çaresine bak balfix çek şnav çek vs.vs. çalışan kişi çalışır salon şart değil

illede salon salon diyosan iş bul çalış yaşın müsaitse kendi paranı kendin kazan istediğin gibi harca

Sayfayı Paylaş