Sakin kalmak

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Znk tarafından 31 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Znk

Znk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Tartışma esnasinda tum beynim duruyor sanki vurmak aklıma gelmiyor k. Boksa gittim evde boks torbam var yani yumruk atmayi savunmayi felan biliyorum bu tartisma esnasinda vurmadigim icin pisman oluyorum belki karisi bana vursa hic bir sey yapmicam korkum yok herkesle tartisirim siklet olarak bana uygunsa tavsiyeleriniz varmi profesyonel abiler. Aklima vurmayi nasil getirebilirim

2. Merdonaldo

Merdonaldo Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    Sakin olmaya çalış hayalinde vurdunu düşünürsen birde şöyle düşün vurursam rahatlıcam gibi öncesinden planla

3. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    aslında bu saniyelik bir şeydir vurursun ya da vurmassın vurduktan sonra gerisinide düşünmen lazım tabi ancak ölümlerine çok az kalmış insanlara neyden pişman oldukları sorulmuştur ve hepsi yaptıklarından deil yapmadıklarından pişmandır buna göre düşün tabi ne kadar iyi dövüşsende çocuğu dövdükten sonra ertesi gün çocuk gururuna yediremeyip seni bıçaklamayada gelebilir tabi sen illa vurucam diyosan soğuk kanlı olup 1 kere vurmamalısın devamını getirmelisin en az 4-5 vuruş yapmalısın arka arkaya fırsat bulursan devamınıda getirmelisin sana tavsiyem kavgaya girmemen ama giriceksen çene ve burun en etkili yerler maçlardada en çok nakavt çeneden karaciğerden sonrada burundan olur hatta amatör maçlarda burundan nakavt daha çok görebiliriz ya da göz çukuru kemiğine ardı ardına vuruşlar tabiki sana tavsiyem kavgaya zor bir durumda kalmadıkça girmemen ve tüm sorumluluk sana ait bu arada :D

4. Merdonaldo

Merdonaldo Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    Bende şöyle olurdu tartışma anında vurmak aklıma gelmezdi aradan 5 dk geçiikten sonra patlatırdım ama bir yumruk değil sayamadım bile 1 kere vurup düşüremeyebilirsin vurcaksan çok hızlı sert vur birkaç kere savunman iyi zaten

Sayfayı Paylaş