Sakatlandım spora ara verdim kollarım inceldi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve tommyvr34 tarafından 22 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tommyvr34

tommyvr34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba.Ben 21 yasindayim 5 aydir boks yapiyorum onun haricinde evde sinav barfiks mekik cekiyorum dambil ile biceps vs calisiyorum fakat 2 hafta kadar once sol bilek daha sonrada sag kol bicepsin radiusa baglandigi kisimdan sakatlandim.2 haftadir sinav barfiks cekemiyorum sadece mekik cekip boksa gidiyorum orada torbaya calisiyoruz vs.Kondisyonumda cok buyuk fark olmasada(muhtemelen boksa devam ettigim icin) bugun sinav cekmeye calistim fakat cok zorlandim normalde gun boyutek seferde 30 kusur tane saat basinda bir yapiyorken simdi 20 taneyi zor yaptim ve omuzlarim acidi kollarimda biraz incelmis gibi geliyor muhtemelen barfiks sayimda oldukca dustu henuz kolum tam iyilesmedigi icin barfiksi deneyemiyorum kendimi ne kadar surede toparlar ve eski performansima kavusurum ayni zamanda gercekten vucudum eriyormu yoksa bu antrenmansizliktan kaynakli gecici bir durummu? ne yapmaliyim? ne onerirsiniz? Bu arada ben kilo veriyorum surekli bu kontrollu ve planli bir durum kilo fazlaligim vardi simdi vucut calismadan verdigim icin acaba gercekten kaslarimmi eriyor.ancakt bu sure zarfinda 300 400 gr kadar ya verdim ya vermedim gercekten niye bu derece bitkin bir hale dustugumu anlayamadim 5 aylik emek 2 haftada yok oldu kollarima bakinca sanki kürdan gibi geliyor:D cevaplariniz icin simdiden tesekkurler

2. VelodyBuilder

VelodyBuilder Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Aynısını ben 6. ayımda yaşadım 2.5 ay ara vermek zorunda kaldım, 1 aydır haftada 3 gün full body çok sağlam çalışıyorum kollarım çabuk topladı ve şuan eskisinden de iyi durumda buna kreatinin de katkısı vardır diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş