Sahte protein tozu(!)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve samet8029 tarafından 9 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. samet8029

samet8029 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaşlar selamun aleyküm, elimde optimum nutrition'un çilekli ürünü var, yeni satın aldım, fakat sahte olabileceğini nişasta ile karıştırılmış olabileceğini düşünüyorum, kapağında ON yazısı yok ve içindeki kaşığı altın renginde değil şeffaf beyaz renginde, satıcıya bunu söylediğimde Türkiye'ye 2 farklı firmanın getirdiğini ve farklılıkların bu yüzden olduğunu söyledi, fakat barkod numarasını internette arattığım zaman gerçekten ON firmasının adresini gösteriyor fakat orjinal olup olmadığına dair şüpheliyim, konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim, benim gibi ürün kullanıp bilinçlenmek isteyenler kesinlikle olacaktır. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

2. Kentucky

Kentucky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kapağın olduğu bölgede sarı bi hologram olması lazım var mı? Bir de nereden aldiniz o da önemli. Bilindik bir yerse endişelenmeye gerek yok

3. samet8029

samet8029 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Sarı hologram kutu açılmadan önce vardı ama ne kadar güvenilirdi bilmiyorum

4. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    En güvenilir supplementler.com adamlar 10 yılı aştın bu sektörde şuan gnc nin çekilmesiyle 1 numara oldu

Sayfayı Paylaş