Sahte Optimum Nutrution Gold Standart Whey Protein nasım anlaşılır?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Soljkayer tarafından 21 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Soljkayer

Soljkayer Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar proteinmarket.com isimli internet sktesinden bundan 4 ay önce 2 adet Optimum whey aldıydım..O aralar fiyat ucuzdu adamlar kargoyu baya geciktirdiler sorunlar yaşadık fakat düşe kalka birşekilde siparişler geldi sonunda..Her neyse ben protein tozunun birini kardeşime verdim diğerini ise benim kullandığım whey olduğu için onu köşede bi yerde saklıyordum..2-3 ay yattı köşede..SKT'si 202020 Eylül ama...Velhasıl kelam benim elimdeki toz bitince bunu açtım tadı tuzu yok nesguik gibi tadı var..Menşei ülke İNGİLTERE değilde İNGILTERE yazıyor..Kutunun kapagında ON kabarcığı var..Kutuyu açmadan önce sarı şerit bandrolü vardı..Kutunun altında tırtıklı kabarık işaretler var..Kapağı açtıktan sonraki alttan kırmızı beyaz kapağı örten kartondan şeyde vardı..Ama protein tozunun tadı yok nerdeyse çok hafif bi tadı var...Herşeyden önemlisi protein tozunu içtikten sonra shakeri temizlemeyince 1-2 saat gibi leş gibi kokar ama bunu sabaha kadar kapağı kapalı bırak yinede kokmuyor..Bunun sahte olduğunu nerden nasıl öğrenebilirim arkadaşlar??

2. lpr2411

lpr2411 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    tadı çok tatlı değildi bana da garip gelmişti başta. başka yerden almış olsan sana öyle gelmiş derdim ama o siteyi duydum baya şikayet vardı.

3. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    optimum tadı öyle şeffaf bir tadı var.

4. Soljkayer

Soljkayer Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Sahtemi yani sence?
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Ekim 2019 ---
    Daha öncede kullandım ama hiç bu kadar soft/yumuşak bi tadı yoktu.Ayrıca içtikten sonra Shaker evvelsi güne kalınca ağır bir şekilde kokardı..Fakat bu aldığım yeni toz hiç kokmuyor

5. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    aynı muhabbetleri yıllar önce yaşamıştım. Double Rich aromalı olması lazımdı.Glenbia ya mail atmıştım ürün orjinal demişlerdi

6. Soljkayer

Soljkayer Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Ben
    Bu elimdeki üründe Double Rich aromalı..Çikolata harici farklı olarak bide bu aromasından var sanırım..

7. Ramazanhill3445

Ramazanhill3445 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Üstünde bandrol yok ise bil ki sahtedir. Glanbia Türkiyede yer açmasından sonra ürünlerinin orjinalliğini öğrenmeleri için müşterilerinin, üst kısımda yuvurlak bandrol sistemi getirdiler (PROTEİN TOZU ŞİŞESİNİN ÖN KISMINDA ) ****** gibi firmalardan sağlayabilirsin tedarik sağlam firma ben oradan almaktayım

8. Soljkayer

Soljkayer Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Bandrol derken nasıl yani? Kapağı açmadan önce şeffaf plastik birşeyler kapalıydı kutu..Sarı bir şeritte vardı hatta bu kaplamada..Ondanmı bahsediyosunuz

9. Ramazanhill3445

Ramazanhill3445 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum Kutunun üst kısmında GOLD STANDART WHEY bölgesinin orada, yuvarlak bir bandrol var, gri bir kazı kazan yeri var onu kazıman lazım.

10. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    onun tadı o şekilde, shaker da kokuda bırakmıyor bende sahte sanmıştım ama orjinal olduğu söylendi.Ama şöyle bir durum var Optimum Amerika için ayrı Avrupa için ayrı protein üretiyor.Yani orjinal olsa bile Amerika'da ki o altın ölçekli protein tozunu içmiyoruz :)

Sayfayı Paylaş