sahte mi orjinal mi ??

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve hmtt55 tarafından 16 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. hmtt55

hmtt55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler 3 gun once muscletech nitro tech aldim ama icimde bi sikinti var 180 tlye aldim bu arada 1800 lik. Sahte mi degil mi arasina gidip geliyorum. Cunku kutunun ustunde yapistirilmis etiketler var kapagini actigimda hic bir jelatinin olmamasi kafamda soru isaretleri birakti tadi gayet guzel yardimci olursaniz sevinirim

2. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    kutu üstündeki etiketlere takılma onlar tarım bakanlığından geçsin gümrükte geçsin muayenede takılmasın vs diye yapıştırılıyor anabolics powerv vs yazan yerlere. jelatin de çoğunda yok.
    karısımda sorun yoksa sahte olma ihtimali azdır fiyatı normal zaten. asagıdaki son kullanma tarihine bak lot numarasına bak noktalı iğne ile mi vurulmuş. eğer öyleyse en azından kutu sahte olamaz yani o tarihi basan cihazlar çok çok pahalı. yani birileri boş orjinal boş kutuları toplayıp içini sahte ürün ile doldurmuyorsa sahte değildir.

onur04 bunu beğendi.
  3. hmtt55

hmtt55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Son kullanma tarihi altta yazmiyor hocam goremedim ustte var oda senin dedigin aletle yazılmis gibi

Sayfayı Paylaş