Sahte ürün mü aldım .

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Apotheosis tarafından 3 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Apotheosis

Apotheosis Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Arkadaşlar internette alışveriş yapmaktan anlamadığım ve ürünü internette bulamadığım için (ürün gaspari myfusion 5lbs) izmir küçükparktaki (izmirin en popüler yerlerinden biri) bir dükkandan aldım adı ''proteincim'' internetten firmayı araştırınca olumlu yorumlar görmüştüm oda almamı etkilemişti ama param myfusion ve shaker a yetmediği için indirim yapmalarını istedim yaptılarda ama fiş almadım.Sonra biraz pişman oldum tabi protein tozu üzerindeki kodu internete yazdım http://nutrition.ge/pages/label/Myofusion22385.pdf bu sayfa çıktı bandrolü bendeki ürünle aynı ama bir tek devir (rev) farklı ve buradaki ürün 2 lbs bendeki 5 lbs bu devirin farklı olmasından mı kaynaklanıyor ürünün orjinla olduğuna emindim ama 2 lbs ve farklı revir aklımı karıştırdı iki sorum olucak farklı devirde aynı bandrollü ürün olurmu ve izmirin en işlek caddesinde ortalık bir yerde bir mağaza sahte ürün satmaya cesaret edermi

2. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    O dediğin yeri biliyorum bence kuruntu yapıyorsun sonuçta yeri mekanı belli olan biyer internet sitesi değil sonuçta için rahat olsun

Apotheosis bunu beğendi.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Korkacak birsey yok icini rahat tut.

Sayfayı Paylaş