sadece bacak yağları nasıl yakılır

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve EmreTR tarafından 17 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. EmreTR

EmreTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben 14 yaşındayım boyum 1.70 64 kiloyum bacaklarım çok yağlı bacak yağlarımı nasıl yakabilirim ?

2. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    bölgesel yağ yakımı yoktur diye biliyorum. genetiğin icabı "en son" nereye yağ alırsan "ilk" orayı yakarsın diye okumuştum. sıkılaştırırsan daha iyi görüntü olacaktır. çok ufak tempoda parmak uçlarınla denecek kadar koşabilirsen güzel şekilde sıkılaştırırsın bacak kaslarını. futbol oyna etkisi var.

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Genel yag yakimi yapabilirsin,bacak yag yakimi yapamazsin,böyle birsey mümkün degil.

4. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Koter ile , alırsın ameliyata , açarsın deriyi ve yakarsın :D

Şakası bir yana dediğin gibi bir durum yok , sadece bacak yağlarını yakmak gibi bir durum. Yağ yakımına yönelik antrenmanlarda , diyetlerde yağ yakarsın. Bu da genel olarak vücudunda yağlı bölgelerden yağ azalmasına sebep olur. Bölgesel zayıflama diye bir şey kesin olarak yok. Kendim bizzat gördüm , genel olarak yağ kaybediyorsun. Kendimde gördüğüm vücudumdaki fazla yağlı kısımlarda daha fazla incelme olduğuydu ancak diğer kısımlarda da yağ kaybediyorsun kesinlikle.

Daha 14 yaşındasın , spor yapmaya çalış. Bence çok şanslısın ki bu yaşta bu siteyi görmüşsün. Senin yerinde olsam durmam , gider yüzmeye basketbola yazılırım. Geleceğe yatırım , harika bir altyapı yaparsın. Bodybuilding , fitness falan bence bu yaşta düşünme bile. Eminim yaşla birlikte vücudun toplayacaktır , endişe etmene gerek yok.

Bu arada bölgesel yağlanmada liposuction mümkündür ama bu yaşta aklından bile geçirme , gereksiz kesinlikle.

5. escapist92

escapist92 Üye

Beğenileri:
    96
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    diş hekimi
    Yer:
    izmir
    tek bi bölgenin yağlarını yakamazsın.şekeri unu hamur işini kes, aldığın kaloriden fazlasını yakmaya çalış, kardioya başla yağ yakmaya başlarsın.ama tüm vücudundan yakmaya başlarsın

6. EmreTR

EmreTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    snrgndr ben fitness a yazılcaktım ama senin önerinden sonra yüzmeye yazılıyorum kardeş

7. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Valla en doğrusunu yaparsın kardeşim.
    Bazen zorunlu olarak ara vermekle birlikte uzun zamandır yapıyorum body building. Omuz darlığından dolayı başladım ilk olarak , ilk güne nazaran oldukça fark etti tabi her yer. İyi ki başlamışım , çok memnunum. Ama şuanda bakıyorum , o kadar çabama uğraşıma rağmen hiç spor yapmayan bazı yapısal olarak geniş omuzlu arkadaşlarım ile aynıyım neredeyse. Eğer senin yaşlarında bilgisayar başında oyun oynayacağıma biraz yüzseydim , biraz daha spora meğilli olsaydım çok daha farklı olurdu. Bence çok şanslısın , kesinlikle dediklerimi yapmanı öneririm. Başarılar , kolay gelsin şimdiden :)

Sayfayı Paylaş