Sabah ve off günler için ayrı, antrenman sonrası için ayrı whey almak?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kalashnikov tarafından 22 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kalashnikov

kalashnikov Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba,

Yalnızca sabahları ve off günlerde kullanmak üzere ON Gold veya Syntha 6 (biraz alakasız oldu evet), antrenman sonraları için ise Muscletech Nitro-tech almayı düşünüyorum. Aynı zamanda yine off günler için ayrı olarak creatine alacağım. Düşündüğüm kombinasyon özetle şu şekilde:

- ON Gold veya Syntha 6 (yalnızca sabahları ve off günlerde)
    - Musletech Nitro-tech (yalnızca antrenman sonraları)
    - Creatine (off günlerde Nitro kullanmayacağım için)
    - Glutamine (kimi yerli ve yabancı kaynaklarda protein tozlarındaki glutamine'in aldatmaca olduğunu okudum, bu yüzden ekledim)

Artık çevremdekilerin ve özellikle salondaki güzel hanımkızlarımızın lütfen artık daha fazla genişleme yakarışlarından dolayı beslenme programımdan kompleks karboyu dahi çıkaracağım gibi bir şey. Etli sebze yemekleri, kırmızı et, balık, tavuk, hindi, yumurta, lor ve kuruyemiş ve salata ağırlıklı bir beslenme olacak. Genetik olarak benim popiş biraz çıkık olduğundan ve ara verdiğimde direkt bel ve malum bölge ağırlıklı yağlandığından ciddi manada kafaya koydum, kıçı küçültecem. Zaten çıkık olması benim için problem değil, hoşuma bile gidiyor lakin ki o yağın erimesi lazım.

Amacım omuz ve kollarda birkaç cm daha ölçü almak, bunun yanı sıra şu nalet kıçı ufaltmak. Omuzlardan kurtarıyorum yoksa bu kadar kendimle barışık olamazdım emin olun :) Ek olarak bu takviyelerin yanına önermek istediğiniz farklı ürünler varsa lütfen paylaşmakta çekinmeyin.

2. sempatikboys

sempatikboys Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    bu suplement firamsı cidden çok kandırmaya başladı bunlar takviyedir en güzeli doğal beslenmedir git yumurta tavuk yulaf ye bunlardan daha ok faydasını alcaksın pro bodyilerin hepsi toz kullanmazlar hepsi doğal beslenirler kendileri bile söylüyo doğal beslenin

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bu yazdiginiz ek gidalarin yanina maddi durumunuz iyiyse 4-5 cesit daha Protein tozu ekleyebilirsiniz ve hepsinide gün icinde kullanabilirsiniz fakat sonuc tek cesitde kullansaniz 10 cesitde kullansaniz ayni olucaktir.
    Kolay Gelsin.

doxux, husocan07 ve Created By Loss bunu beğendi.
  4. kalashnikov

kalashnikov Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    @sempatikboys
    "Etli sebze yemekleri, kırmızı et, balık, tavuk, hindi, yumurta, lor ve kuruyemiş ve salata ağırlıklı bir beslenme olacak."

@Bekci
    Egonuz tatmin oldu mu?

Arkadaşlar burada mantık şu. 1 kutu ON whey alıp sabah ve antrenman sonraları kullanırsan 1 ay gider; 1 kutu Nitro-tech alıp sadece antrenman sonraları, 1 kutu ON'u da sadece sabahları kullanırsan 2 ay gider. Burada bende para çok o zaman basayım parayı toza toprağa Arnold olayım kaygısı yok. Aksine ekonomik planlama var, Nitro biraz içerik zengin bir ürün olduğundan sabah kullanmayı mantıksız buldum sadece. Ha bu arada pro bodycilerin o devasa vücutlara, petrol boru hattı gibi damarlara doğal beslenerek ulaştıklarını da öğrenmiş olduk, 3 yıldır bu sporu yapıyorum iyi oldu bak bunu öğrenmem, la havle.

Şu forumda doğru düzgün bir cevap almak ne zaman nasip olacak acaba.

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Doğru düzgün cevap aldın, sadece kabullenmedin.

gazo0202 ve Bekci bunu beğendi.
  6. BloodRave

BloodRave Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    ekonomik ürün arıyorsanız hangi protein tozunu tercih ederseniz edin nitrotech servis başı rakamına ulaşıcaktır (ilave kreatin + glutamin fiyatı dahil edildiğinde). uygun fiyatlı düşünüyorsanız https://www.supplementler.com/urun/hardline-whey-3matrix-583 içerik ve servis başı maliyet açısından uygun olcaktır.

kalashnikov bunu beğendi.
  7. kalashnikov

kalashnikov Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28

Sayfayı Paylaş