Sabah kardiyosu hakkında...

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ikizerrdenizz tarafından 23 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ikizerrdenizz

ikizerrdenizz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar yaşım 16 amacım yağ yakmak ben hergun saat 6 da kalkıp kardiyo yapacagım sizce kac dakika kosmalıyım ve kosmadan once ne icmeliyim ılık su mu , soğuk su mu ? Ve ben yağ yakımı ve hızlı kilo verimi icin gunde 2 ogun yiyorum yani sabah kardiyomu yapıp 12 de yemek yemek ne kadar saglıklı bilmiyorum . Kafam cok karıstı ya lutfen yardım edin

2. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    ılık su ya da soğuk su, birbirinden farklı etkiler yapmıyor vücutta. istediğin gibi iç. istersen koşmadan evvel şekersiz bi' kahve iç.

definisyon döneminde zaten kahvaltı yapılmaz. sabah uyandığında insülin diptedir ve glikojen depoların boşalmış durumdadır. vücut yağ yakma modundadır yani tamda. bu yüzden böyle devam edebilirsin. ancak 6 da kalkıp 12 de yemek yemen fazla uzun. sporun 45 dakikayı geçmesin. ve spordan max 2 saat sonra bişiyler yiyebilrisin. yani kalktıktan 3-4 saat içerisinde bi' protein almış olursan iyi olur. katabolik etki sabah uyandıktan 3-4 saat sonra başgösterir.

aktassa ve ikizerrdenizz bunu beğendi.
  3. ikizerrdenizz

ikizerrdenizz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevabın için çok teşekkür ederim abi anladım . Bir soru daha sormak istiyorum ben 6 da kalkıp 30-40 dk kardiyomu yapıp 2 saat sonra ne yemeliyim çünkü 2 öğün yiyeceğim hızlı yağ yakımı için . 6 da kaltığım için 1. öğünü saat 8 de yemiş oluyorum 2. öğünü akşam yiyorum

4. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    ilk öğün 8 de olacaksa günlük 2 öğün az gibi geldi bana. bi' ara öğün eklemelisin bence. ton balığı olur, 3-4 tane haşlanmış yumurta olur. hani çerez niyetine oturduğun yerden yersin. bi' protein alımı yaparsan daha iyi olur iki öğün arası. sabah yiyeceğin şeylerde de şeker olmasın mümkünse. insülini de bi' anda patlatmamak için kaliteli karbonhidrat almalısın. yulaf olabilir.

Son düzenleme: 24 Haziran 2015
    aktassa bunu beğendi.
  5. aktassa

aktassa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bilgiler için ben de ayrıca tesekkur ediyorum.
    Kısa ve oz bilgiler. En azından mantığını anladım ben de.

Sayfayı Paylaş