sabah antremanı acil yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve panzerba tarafından 11 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. panzerba

panzerba Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar şuanki okul durumumdan dolayı 2. öğretim oldum ve mecburen artık en geç sabah 12 gibi antremana başlayıp 2 de btryrum ama almam gereken proteini ve karbonhidratı mecburen çok büyük miktarını antremadan sonra almak zorunda kalıyrum kullandığım birkaç ürün var bunlarıda çok yakın aralıklarla almak zorunda kalıyorum çok kötü oluo. sabah 9 da uyanıp 12 de spora gdyrum.akşam çok geç gelyrum ve spora gdemyrum. nasıl bir denge kurablirim ben içinden çıkamadım durumun sizin yardımlarınızı bekliyorum.

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş