Sağlık sorunum hakkında fikrinizi almak istiyorum..

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Semihkoc34 tarafından 19 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Semihkoc34

Semihkoc34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle Merhabalar,

120 Kilodan 85 kiloya kadar süren maceramdan hem omuz sakatlığı hemde verem olmakla birlikte süren tedaviler sonucu 1 sene uzak kaldım... Ölümden döndüm diyebilirim şuan 103 kiloyum tedavilerim ve omuz konusunda ciddi bir durum kalmadı... Verem tedavisinde tamamlandı ama hayatım boyunca taşıcağımı söylediler yani direncin düşerse tekrar yakalanma ihtimalin var dendi.. Spor yapmak istiyorum tekrardan kendimi toparlamak istiyorum belki eskisi gibi sıkı çalışmam sakıncalı olucak ama tekrar istiyorum bu yaşam tarzıyla yaşamak... Akciğer sol tarafta bir yara var ve bunun iyileşme durumu yok ölümüme kadar benimle doktorlar hep soru işaretleri barındırdığı sorduğum sorularda biri yapabilirsin Biri yapamazsın biri seni zorlucak agırlıkta olmadığı sürece yapabilirsin dedi hızlı koşma dedi yani akciğer hızlı sönüp şişmicekmiş bu onu patlatabilir iç kanamaya yol açabilir dediler ve bunu yaşadım toparlanma döneminde .. Ama artık sporsuz yapamıcagımı gücümü geri kazandığımı hissediyorum... İlgilenip msj yorum atan herkese şimdiden teşekkür ederim hepinize iyi çalışmalar yolumuzda başarı daim kaza sakatlık bela uzak olsun.

Sayfayı Paylaş