Sağlığım Söz Konusu Lütfen Bir Bakın

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Helldorad0 tarafından 24 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    merhaba arkadaşlar, öncelikle eğer yanlış yere açtımsa moderasyondan özür dilerim ancak durum biraz ilginç. şimdi şöyle bi giriş yapayım, yaklaşık 3 ay on whey kullandım, ondan sonra hardline a geçtim ve yaklaşık 1 yıldır da hardline kullanıyorum. geçenlerde aklıma düştü kendisine de sempatim olduğundan jay cutler elite series total protein aldım. 1 haftadır onu kullanıyorum. ve saçımda kepek ve kafa derimde sivilce ve yaralar oluştu. berberim karaciğerle alakalı olduğunu söyleyince aklıma geldi. uzun süredir ürün değiştirmiyordum acaba cutler elite yüzünden olur mu? böyle bir şey mümkün mü? gerekli su tüketiminin de altında kalmam onu da ilave edeyim.

şimdiden teşekkürler. iyi forumlar.

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bir de doktorunla konuş, o ne diyecek bakalım.

Thorm, egemennn, columbu ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    haklısın kardeşim tabii ki berberin ağzıyla iş yapılmaz, ben sadece merak ettim alerji yapmış olabilir mi veya kullanan başka biri de var mı böyle bir şey yaşamış mı diye. daha bikaç ay önce girdim chek up a karaciğer taş gibiydi maşaallah. işkillendirdi berber :)

Sayfayı Paylaş