Sağ El Baş Parmak Kırığı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Deniz Aybek tarafından 10 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Deniz Aybek

Deniz Aybek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle merhaba,internette spor ve kırıklar ile ilgili bilgi edinmek üzere dolanıyordum bu forumu ve sizin postlarınızı gördüm. Öncelikle şimdi benim sağ el baş parmağım halısahada kırıldı ve 2 hafta boyunca spora devam ettim evdeki dambıl setim ile yapıyorum bu arada salona gitmiyorum... Neyse 2 hafta sonra dedim doktora gideyim demesinmi kırık var şok oldum kırık parmakla antrenman yapıyordum bide neyse alçıya aldılar parmağımı kolumun ortasına kadar sadece parmak alçıda ve bileği düz tutmak için alt taraf.. 4 Hafta alçıda kaldı ve Pazartesi günü 08.04.2019 tarihinde açıldı. Spora ne zaman dönebilirim diye sordum 4 hafta dedi ne yapmalıyım sizce de uzun süre değil mi bileğim açıldı parmağımda eh az çok ama kırık olan kemik şişik. Hareket ettiriyorum ancak belli bi yere kadar o kadar esnek değil ve kuvvetsiz şuan bileğim normal olarak spora ne zaman başlayabilirim kısa sürede başlamak istiyorum çünkü çok inceldim psikolojik olarak çok kötüyüm şimdiden her şey için teşekkür ederim Önerilerinizi Bekliyorum.

2. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    17 yaşindasın bodybuldingle ilgili yuksek hayallerin ve sabirsizliklarin var bunu nerden biliyorum ayni yoldan bende gectim. ancak şunu bilmen lazimki hiçbirşey sağliğindan değerli değil dünya dolusu altinin bile olsa sağlık gittimi donüşü olmaz o yuzden doktorun sozunden çıkmıyoruz hatta 4 hafta dediyse sen 5 hafta bekle dostum.

3. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Doktorun sözünün üstüne söz olmaz. Çok meraklıysan arada bir diğer kolunla omuz biceps triceps calıs.kolların eşit değilse eşitlenmiş olur. Kardiyo yap vesaire.

Sayfayı Paylaş