Saç tonik

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve yiğitcanharmancı tarafından 15 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Saç tonik denen bir ürün keşfettim ve teelvüzyonda canlı kullanımlarını gördüm. Döküldüğü anda saçları gür gösteriyor(30saniyede çok gür saçlar) ve kelliğe son diyor. Bunun bileşimi nedir, o oluşan şeyler saç mıdır, bu özellik yıkanınca gider mi? Daha önce aramızda hiç kullanan var mı?

2. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    :)

bu sadece kozmetik içerikli bir üründür.. yıkanınca gider karabibr gibi bişey topik tir adı. hatta çok terlesen akar yagmurlu havalarda kullanılmaz. eğer saç dökülmen varsa sana önerebileceğim dunyada tek kabul edilmiş tedavi şekli finasteride artı minoxidildir başka bir tedavi yolu yoktur. bilgilerine sunulur...

yiğitcanharmancı bunu beğendi.
  3. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu topik tonik :) sitelerine girdim ve yazdıkları şeyler hiç inandırıcı gelmemişti. Yani kozmetik birşey olduğunu anladım ama bir kaç haftada saç dökülmesine son denerek bilimsel gibi yutturulmaya çalışılıyor. Belki üstü kapalı olarak başka şeyden bahsediyordu.

Ben kel değilim, ama üst taraflarım baya seyreldi. Dökülme dursun diye bioxsin kullandım ve işe yaradı, şimdi gürleştirmeye çalışıyorum. Dediğiniz tedavileri araştırıcağım.

4. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    divine skin en kaliteli minpxidil burda satılır. finasterid olarak proscar al 4 e böl kardeş bu işin çözümü budur. spectral dnc alıcan :)

yiğitcanharmancı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş