Sıvı Karbonhidrat-Kilo Aldırıcı!!!!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve gorgeouskykhan tarafından 19 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tazmania_can

tazmania_can Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sivas
    arkadaşım karbonhidrat alıpta düzenli antrenman yapmazsan onu en iyi şekilde kullanmazsan göbek yapma olasılığı var tabi ama bünyeden bünyeye de değişir ;) tavsiyem göbek çıkar gibi olursa ona bu fırsatı verme sen ondan güçlüsün :)

2. murad1

murad1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Ben almam gereken karbonhidratın yarısını almama rağmen kilo veremiyorum. 3 beyaz yok. Sıfır, Sizce son öğünümün saat 21:00 ile 23 arasında olmasından mı? Ben başka sebep bulamıyorum.

3. zorkan

zorkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilaçlara tonla para verenler aptal sen akıllı kafa_

4. alias.bess

alias.bess Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    En doğru Baltacı yazmış.
    Sivi kompleks karbonhidratin en yararli alinacagi zaman Antrenman sonrası ilk 30 dk içerisinde alinan sividir. Sebebini çok güzel açıklamış. Daha foruma yeni yazildim nasil alıntı yapılıyor bilmiyorum :) vişne yerine üzüm elma suyu ya da muzlu süt öneririm. Çünkü kompleks karbonhidrat içeriyor bu meyveler ve hem spor öncesi (üzüm özelikle) hem de sonrası sıvı olarak alındığında hemen glukoz olarak kullanilabiliniyor ve kaslardaki glikojen depolarini doldurmaya yardimci oluyor. Acikcasi antrenman sonrasi hep whey içiyordum yakın zamana kadar ancak fazla protein alımının glukoz emilimini azalttığını öğrendim.
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Ocak 2015 ---
    Almaniz gereken karbonhidrati almadığınız için vücut kendi yağ molekülü üretmek zorunda kalıyor ve yağlanmaya sebep oluyor muhtemelen.

Sayfayı Paylaş