Sırttaki çatlak

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve EmreSG tarafından 2 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. EmreSG

EmreSG Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Sırtımda geçen yaz oluşan çatlaklar var, 3 farklı doktora gittim 3'üde boy uzaması ve ani kilo vermekten olmuş dedi. Geçen yazda boyum 4-5 cm uzamış ve 1 ay içinde 7 kilo vermiştim. Neyse bir krem vermişlerdi aldım kullandım ama faydasını görmedim doktor en son çok rahatsız olursan orayı tahriş ederiz yeni deri çıkar demişti bunuda yaptırmak istemiyorum açıkcası kendine acı çektirmekten başka bir şey değil. Benim sorum forumda gördüm böyle çatlakla ilgili bir kaç yazı krem ya da farklı bir şey kullanıpda faydasını gören var mı?yardımcı olur musunuz
    DSC_0251.jpg duh

2. ThA

ThA Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    dostum benımde kasıklarımda ve kalf bolgemde boyle catlaklar oldu bneımdıke hızlı kılo almakdanmış krem verdı kullandım ıse yaramadı ama kasıkda oldugu ıcın fazla takmıyorum kalf tarafındada kahverengı oldu oradakıler fazla bellı olmuyor ama senınkıler sırtta bıraz sıkıntı allah sıfa versın dıyorum bı aktara falan sor belkı bıtkısel bı cozum falan vardır ama kremle gecmez bunlar lazerle gecıyo dıye ıblıyorum allah cok cok sıfa versın

3. xxmarkxx

xxmarkxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş bendede aynısı var. bende çok aradım ve buldum çatlaklara buzlu tedavi diye bir olay var. Bende aradım orayı konustum bütün çatlakların geçer hiç kalmaz dediler çatlak beyaz olsa dahi dediler. Bu olay yazın yapılmıyormus bende 2 kasıma randavu aldım yaptırıcam istersen sende bi bak buzlu tedaviye

4. ThA

ThA Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    mark dostum 2 kasımdan sonra bana kesın yaz unutma olumlu sonuc alırsan soyle

5. xxmarkxx

xxmarkxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam dostum kesin yazarım.

6. EmreSG

EmreSG Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Başka bir doktora daha gittim aynı şeyi söyledi ismini hatırlamıyorum ama deriyi tahriş edip yeni deri çıkmasını sağlıcaklarmış. Seans ücreti 200 Tl 7-8 seans da biter dediler. Onun için randevu aldım.
    BAŞLIK KİLİTLENEBİLİR

7. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Çatlaklarla ilgili kozmetik ürünlerden bahsetmiyeceğim artık çok bilindik bir yöntem haline geldi bu yağları veya kremleri uygulamak. Fakat çoğu forumda tartışılan ve çoğu kişinin muzdarip olduğu çatlaklar hakkında bu açıdan yaklaşıldığını görmedim olaya. Şöyleki; Kozmetik ürünleri atın bir kenara bu işin sırrı çinkodur arkadaşlar ve birazda e vitamini. Fakat çinko bütün deri faaliyetlerini kontrol eder bir multivitamin satın alın ortalama 30 mg çinko bulunur genelde ve çatlaklarınızdaki azalmayı kendiniz gözlemleyin ;)

8. umiTurko

umiTurko Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    genç yaşta bende de oluştu oldukça kötü duruyor sivilce üstüne, vücut bunu kendi kendine tamir edemeyecek kadar aciz :D

9. samet98

samet98 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Savaş yaraları onlar :D
    Benımde var sırtta aynısı cok kötü duruyodu.Hiç yoktu bi sırt antremanı yaptım sağlam 2 hafta en son antremanımın ertesi gunu sabah farkettim.
    Sonra baktım ne yapsam çaresi yok geçmiyor bıraktım 1 2 ay sonra o kırmızı renk gidiyor beyaz beyaz kalıyor onlarda sonra azalıyor ama tam gitmiyor
    Hızlı hacim aldıgın için olmuştur.

10. Usercan

Usercan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba bu konu yüzünden değilde sivilce yüzünden cildiyeye gitmiştim ve sırttaki çatlaklarıda gösterdim bir çok doktor gezdim sivilceleri arttırdı ama bu doktor bilgili ve hasta - doktor saygısı çok iyi sivilceler geçti bende birden boy uzadığım için oluştu fakat fazla belli olmuyor 1-2 ufak çizik onun için dediklerini yapmadım belki size faydası olur her gece sırtınızın çatlak olduğu bölgeyi bebek yağı ile yada zeytin yağı ile masaj yaparak ovalıyacaksanız zamanla geçicektir demişti.

Sayfayı Paylaş