sırtta sivilce?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve boran90 tarafından 17 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    iyi günler herkeze öncelikle benim bi sorum olucaktı. yaklaşık 1 haftadır gainer kullanmaya basladım. önceden sırtımda 4 5 sivilce var yada yoktu. simdi 12 13 tane olmus demin baktım. acaba bu gainerle ilgili mi yoksa başka bişeyle mi? ve nasıl geçer bi çözümü olan var mı tamda yaz geliyo :(

2. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    Bunu anlamanin tek yolu bir süre gainer kullanmaman olacaktir,eger bu sürede azaldiysa gainerden dolayidir.karacigerde yaglanma varsa sirtta sivilce cikar.sirt karacigerin aynasidir..her sabah kalktiginizda limonsuyu ve maydanoz tüketmenizi ve lahana ,enginar sebzelerini tüketmenizi öneririm.insallah en kisa zamanda gecer.ben 3 aydir whey kullaniyorum sivilce ile ilgili öyle büyük bir sorunum olmadi.sadece yüzümde biraz fazlalasti oda cok degil...

3. NBA

NBA Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    __ NBA ACTİONS__
    Ketoral şampuan öneririm faydasını gördüm steroid kürü sonra bndede o sorun vardı o şampuanla geçti tabi vitamin kürüde yaptım :)

4. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul

Su tuketimini arttırmanı tavsiye ederim. Benim sırtımda sivilce eksik olmazdı. Her gun bi tanesi cıkar baska bir tanesi patlardı. Su tuketimini son 2 haftadır arttırdım. Gunde yaklasık 6 litre su tuketiyorum ve sırtımda tek sivilce kalmadı.

Bol bol su ıc... Faydasını goreceksin.

5. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    6 litre anormal bir rakam Zararlı olur. Emin misiniz 6 olduğuna?

6. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
  7. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    6 Litre gercekten cok fazla.gün icerisinde aldigimiz besinlerde de su vardir..

8. netugur

netugur Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    gsm - bilişim
    Yer:
    istanbul
    6 litre suyu ben içsem kesin zehirlenirim :)

ben günde zor zahmet 8-10 bardak anca içiyorum.

bir de şunu hesap etmek gerekir , eğer içtiğimiz su çok fazla tuvalet ihtiyacına sebep oluyorsa bu bize çok miktarda mineral kaybı yaşatır diye düşünüyorum.

9. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Arkadaslar ben hakikaten 6 litre iciyorum gunde. 3 litrelik bir surahim var. Sabah erkenden doldururum, aksam yatana kadar bosalır. Gece yatmadan yine doldururum, tum gece o surahiyi ice ice bitiririm. Kan tahlili yaptırdım ki, seker veya benzeri bir rahatsızlıgım olup olmadıgını baktırdım, bir sey cıkmadı.

Bir de antrenman esnasında yani 50 dakika icersinde 1 litre su iciyorum. herkesin metabolizması ayrı tabi. Ancak ben sonuclardan su an icin memnunum...

10. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    6 litre fazla yine de. elektrolit dengesi bozulur, vitamin mineral kaybı olur. bunlar da tahlil ile çıkmaz.
    8 ise çok anormal bir değer.

bence 4-5 e indirin.

demir00 bunu beğendi.
  11. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Bende de sivilce problemi var. Whey protein kullanıyorum ama ondan olduğunu sanmıyorum. Kullanmaya başlamadan uzun yıllar önce de vardı bu problem.

Günde 6 litre su sakıncalı bence de. Fazla suyun zararlı olduğuyla ilgili bir sürü makale okudum ki bazıları günde 3 litrenin bile iyi olmadığını söylüyordu.

12. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    Ben whey in sivilce yapicagina inanmiyorum,bayadir kullaniyorum,eskiden vardi sivilce suanda var ama daha az:) ayrica sirtimda vs. hic yok

13. cudjex

cudjex Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    benim de sırtımda bayağı sivilce oluştu..su tüketimimi artıracağım o zaman da geçmezse bir doktora görüneceğim..6 litre su iç olayı falan var..herkesin metabolizması ayrıdır su ihtiyacı kişiden kişiye değişir.6 lt içeyim derken sağlığınızdan olmayın.

"Kişisel yapınıza ve çevrenize uygun olmayan önerilere kulak asmayın. Vücudunuzun sesine kulak vermeniz sıvı alımınızı artırmanız veya beslenme programınızı yüksek sıvı içerikli besinlerle takviye etmeniz gerekip gerekmediğini anında saptamanızı kolaylaştırabilir."

Sayfayı Paylaş