Sınıf Düşmek Motivasyon 0

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve fruion tarafından 23 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. fruion

fruion Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar MYO'da 2nin 1ini okuyorum. Üst sınıfa geçmek için genel ortalamanın 1.80 olması lazım. 1.78'de kaldım ve malsef 1in 2sine düşüyorum geriye okur 1 yıl uzuyor. Hocalarla konustum ama hiç kimse 3-5 paun yükseltmiyo bile. Hele bi hoca var 1 puan verse geçiyorum ama adam cevap bile vermedi.

Motivasyonum 0 arkadaşlar. Şuan 21 yasındayım 22 yasında mezun olsam DGS'ye gircem 3-4 senede daha okucam 26-27 yasında okul bitirmis olcam.

2. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Hayatta en önemli ders: Değiştiremeyeceğin şeyler için üzülme.
    Ayrıca yaş konusunu takma. 35 yaşından sonra TIP Fakültesine giren ve okulu bitiren bir abimiz vardı.Okumanın yaşı olmaz.
    İş hayatına geç atılmak elbetteki sorun. Ama geç atılıp çok iyi kazananlar da var. 17 yaşında üniversirteye girip, 21 yaşında mezun olup hemen iş hayatın atılanlar var. Ama bir de 30 unda mezun olup iş hayatına atılıp çok hızlı yükselenler de var. Hatta 20 li yaşların başında iş hayatına atılanları maddi olarak kısa sürede yakalayıp geçenlerde var.
    Rahat ol. İş hayatı mezun olduğunda senden ne bekler, buna bak.O açıklarını kapatmaya çalış.
    Üniversiteye başladığında, part time çalış. Hem oku hem çalış. Belki mezun olduğunda seni kaparlar. İş hayatına da geç atılmamış olursun.

Ve en başta dediğim şeyi tekrarlayacağım. Değiştiremeyeceğin şeyler için üzülme.

fruion bunu beğendi.
  3. fruion

fruion Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38

Eyvallah dostum çok güzel yazmışsın.

4. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    27 yaşındayım hala okul devam ediyor kasma.

5. Xcalamity

Xcalamity Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amsterdam
    dost acı söylermiş fakat bu başarıyla dgs'yi kazanamayacağın için okul uzar 27 de biter diye dert edip üzülmene gerek yok :)

Sayfayı Paylaş