Sık İdrara Çıkma

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve yakinceyhun tarafından 25 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. yakinceyhun

yakinceyhun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar, gün içerisinde 2-3 lt su ve 8-10 bardak çay içiyorum. Supplement kullanmıyorum. Gün boyunca ortalama 15-20 defa tuvalete çıkıyorum. Bu durum normal mi? Şimdiden vakit ayırıp cevaplayan herkese teşekkür ederim.

2. Kayra91

Kayra91 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Ben de insülin olmadan önce 10 defa çıkardım, en az. İnsülinimi düzenli ve ölçüsünde veya biraz fazla olmaya başladıktan sonra 3 defa yetmeye başladı.

Yani teşhis koyar gibi olmayayım ama net olarak şeker hastasısınız. Bir teyit ettirin.

3. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    bende böyleyim normal değil içtiğim her bardak suyu çıkarıyorum. doktora göründüm bir şey cıkmadı. sebebini bilen varsa yazsın

4. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    az bile gidiyorsun önce bir doktora görün ben göründüm birşey çıkmadı çok şükür şekjerden şüphelenmiştim ama iyi çıktı sonuç ben 1 çay bardağı su içersem 1 sürahi de afedersınız ısıyorum çay fazla içmem aram yok ama yemeklerden sonra iyi geliyor gece meyve yersem çay içersem sabaha kadar saat başı kalkıyorum spora günleri hareketleri yaparken 1 lt su içiyorum sonra yemek yerlken büyük ayran eve gidincede 500 ml lik proteinli süt yaklaşık 2 kg gibi yüklem e oluyor spordan sonra duş alırken bile 3kere cıs yapıyprum gece yatmaya gıderken tuvaletımı yapıyorum yatafa gırmedne yarı yolda gene gelıyor cısım sabaha kadar uyuma yok ha bre tuvalet sırf bu yuzden cay bıle ıcmıyorum coğu zaman bunye ıle alakalı bir durum hiç kolay değil ama alıştık artık birde vanilyalı süt midemi bulandırıyor artık hiç içmiyorum onu içtiğimde direk tuvalete hortumla bağlanıyorum hiç boşluk yok vanilyalı süt asla tavsiye etmiyorum sadece tuvalete cıkartıp mide bulandırıyor

5. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Eyvallah tüm tuvalet rutinini öğrendik. hepsini de okudum bide yaaa...

ulaire bunu beğendi.
  6. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    kesinlikle karpuz yemem karpuz üzüm kaavun mahveder beni bu tarz şeyler faydalı ama bir o kadar da meşakkatli

Sayfayı Paylaş