Sıkıntım büyük gelişmem durdu gibi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve russh3l tarafından 19 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. russh3l

russh3l Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar arkadaşlar,
    Bu forumu yıllardır takip ediyorum bir üyeliğim vardı ancak mail adresini unuttuğum için kaybettim,20 yaşındayım 1.85 boyundayım Şubat ayında spora başladım 91 kilodan 68 kiloya düştüm amacım yağ oranımı düşürmekti özel bir hastanede asıl yapılan suyun içinde yapılan yağ oranımı ölçtürdüm yağ oranımı %16 dan, %8.5 a düşürdüm işin ilginç tarafı ben bu kiloyu hiç kardiyo yapmayarak verdim diyetli ve ağırlık çalışarak ve yaklaşık 3 4 ay içerisinde verdim yalnız ben 91 kilo ikende kıyafetliyken pek kilolu gözükmüyordun yani "skinny fat" derler ya zayıf görünümlü şişman onun gibiydim neyse zamanla protein tozlarına geçtim çok hırslı çalışıyordum omuz kas, kol, göğüs, bacak birazcık yapabildim ancak şimdide kilo alamıyorum 68 71 kilo arasında gidip gidip geliyorum günde normalde benim 6 7 öğün yemem lazım ama yiyemiyorum şuan kilo alabilmek için ek gıda takviyesi olarak arnold schwarzenegger in iron mass ini kullanıyorum ..

Şuana kadar hep kendim mücadele ettim yeni şeyler öğrenmeye çalıştım bu 7 8 ay içerisinde öğrendiğim herşeyi bilmeyenlere öğrettim ancak şuan son 1 2 ay gelişmimim durdu ne kolumda bi ilerleme var ne göğsümde bununda sebebini biliyorum aslında çünkü kilom düşük ama kilo alamıyorum, alamıyorumdan kastımda sağlıklı bir şekide alamıyorum yoksa kilo almak basit yersiniz pizzayı hamburgeri alırsınız, bu spor artık benim işim gibi oldu düzenimi bozup bir gün gitmedimmi bütün huzurum kaçıyor o gün kendimi çok boşlukta hissediyorum ve kilo verdikten sonra göbeğimde çok büyük bir sarkma var ölü bir deri ayaktayken yok otururken var

Bunu niye yazdım herhalde yardım almak istiyorum tavsiye yağ oranımı arttırmamak için hacimlenmek istiyorum biraz sıkkınım zamanınızı aldığım için kusura bakmayın ...

not: bu arada beni görenler kilomu 80 85 sanarlar ama 68 70 dediğimi duyduklarındada şok olurlar

Son düzenleme: 19 Ekim 2014
  2. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Ayni sorun bendede oldu zaten ilk yildaki gelismeyi diger yillarda beklememek lazim..bir tık yukari ivme istiyorsaniz wheyin yaninda bcca tavsiye ederim kullanmaya baslayali bir ay oldu tekrar gelistigimi hissediyorum..basarilar

3. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Herkeze onerdigim seyi sanada oneriyim antrenmanda glikojen depolarini bosaltabildigin kadar bosalt ant. Bittikten sonra 50 tekrar falan barbell curl falan yap hizli hizli sonra bi 5-10 dk dinlen ve 100-150 gr basit seker yukle ondan 20-30 dk sonrada bol proteinli bi yemek ye 1-2 hafta icinde en az 1 cm aldigini gorebilirsin.

4. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    her zaman oldugu gibi dişardan bakınca kilo vermeyi zor kilo almayı kolay sanarlar ama öyle degil yemek yigeceksin kilo almak için başkada hic bi çağren yok kardeşim

telepati bunu beğendi.
  5. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Vg ye baslamadan once neler yaptim neler boy 1.79 kilo 62 63du senelerce kilo alamadim..11ay oldu allaha sukur 76kg yum..yas 34..zayif olanlar benim gibi cok yedigini saniyor ama buz hicbirsey yemiyormusuz bu kadar basit..

Sayfayı Paylaş