Sıkıldım La Yeter Artık

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve AbrahamLcn tarafından 15 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. AbrahamLcn

AbrahamLcn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Beyler. Şu Ana Kadar Rahat 100 Kilo Verip Almışımdır. Artık Sıkıldım. Ölçüleri Yazacağım 3 Hafta Sonra Kilo Falan Kalmayacak. Tek İsteğim Sizin Desteğiniz. Hem Ben Mutlu Olur İsem Sizde Mutlu Olursunuz XD.
    Fitness Hakkında Her Şeyi Biliyordum O Kadar Fazla Araştırmıştım Ki.. Şu An O Kadar Fazla Bilmiyorum Fakat Eminim Halledeceğim. İnsanlarla Fitness Hakkında Bir Konuda Tartışır İken "Sen Neden Kilolusun O Zaman Moruq ?!" Gibi Bir Cümle İle Karşılaşmaktan Korkuyorum. Fakat Artık Bu Korkum Kalmayacak. Sadece 3 Hafta Sıkıcam Dişimi Ve Çocukluğumu Mahveden, En Eski Dostumdan Bile Eski Olan, Bana Asalak Gibi Yapışmış Ve Parazit Bir Yaşam Sürdüren Sarı Canavarları Vücudumdan Atacağım. Umarım Sonuçsuz Kalmaz Çünkü Sizin Gözünüzün Önünde Rezil Olmak İstemem. Zaten Olmayacağım. Hem Bu Sadece Kilo Verme Değil Hayatımı Değiştirme Şansı. Bana İyi Dileklerinizi Dileyin XD.

Ölçülerim.
    Boyum 189 Cm
    Kilom 100 - 104 Kg ( Şu An 104)
    Göğüs 102 Cm
    Bel 96 Cm
    Kalça 115 Cm
    Sağ Kol 39 Sol Kol 38 Cm
    Bir De Bir Sorum Olacak. Bende Kambur Var Çoğu Uzun Boyluda Olduğu Gibi. Eğer Kambur 4 Seviye Olsaydı 2 İle 3 Arasında Olurdum. Eğer Kambur Geçer İse Boyumda Uzama Görülür mü ? Ve Tahminen Ne Kadar Görülür ?
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Temmuz 2019 ---
    Umarım Yanlış Yere Açmamışımdır Lao.

akkss bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş