sıfır omuz için yardımmm lütfenn

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve eylul tarafından 19 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. eylul

eylul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :(merhaba arkadaşlar sorunum gerçekten çokk büyük yardım ve tavsiyelerinize ihtiyacım var 25 yaşındayım 165 boy 53 kiloyum ilk başlarda öle çok farketmiyordum ama ne giysem bi garip duruyordu kaldıramıyodum alt beden ve üst beden orantısızdı ve heralde kiloluyum diye düşünüyodum kalça hareketlerine ağırlık veriyodum ama sonraları sorunumun çokkkkkkkkk ufak omuzlarım olduğunu farkettim ne giysem oturmuyo devamlı vatka takviyesi yapıyorum ve o halde bile yinede omuzlarım orantısız bende çok üzgünüm bu konuda fitness a gittim 2 ay gibi bi süre görenler biraz genişlemiş dedi omuzlarım için ama bırakmak zorunda kaldım benim bi kaç sorum var cevaplarsanız inanın çok sevinicem 1.si evde dumbella felan omuz genişlermi çünkü fitness hocası omuz genişlemez o senin yapın dedi ve bütün hevesim kırıldı 2.si şınav genişletiyomuş omuzları ama ben ne kadar uğraşsamda bileklerim çok ince ondan olabilirmi bilmiyorum ama şınav çekemiyorum yarım şınav işe yararmı 3. üst bedenimdeçok ufak sırtım felan belimle bir nerdeyse sırtımın genişliği onun içinde bişiiler yapabilirmiyim. daha doğrusu ben evde tek başıma omuzlarımı genişletebilirmiyim nolur yardımcı olun

2. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Omuz neden gelişmesin ki?Tamam genetik yapı önemlidir ama geliştirilemeyecek bir kas grubu da yok.Sende dar omuz sorunu var anladığım kadarı ile.Ama omuz çalıştıkça mutlaka yana ve üste doğru hacim yapacaktır.Zaten görenler genişledi de diyorsun.bence moralini hiç bozma.Evde de 2 dumbell ile omuz çalışabilirsin.

Şınav için idmanlı olmalı ve sürekli yapmalısın.Güçlü göğüs ve arka kol ister ama azimle sayıların arttığını göreceksin.yarım şınav ile başlayıp güçlendikçe normal şınava dönersin.

Üst bedenimde ufak demişsin.sanırım genel olarak ince yapılısın.iyi beslenme,iyi çalışma ile hacimde yaparsın.Forumdaki konuları takip edersen çok fazla bilgiye ulaşırsın.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ri-omuz-ba-lar-p-t9119.html

Arama Kelimeleri : omuz, omzu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş