sıçrama geliştirmek için...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve gochowic tarafından 25 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. gochowic

gochowic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese slm öncelikle boyum 180 62 kiloyum ve su anda çemberi tek elimle cekebiliyorum yani yaklasık 75 cm faln sıcrıyorum 1-2 aya kadr smac basmak istiorum bana 10-15 cm lazım bi arkadasım sıcramanın bacak oldugu kadar karın kasıyla da alakalı olduğunu söledi bende mekik çekmeye başladım ve ip atlama vb ayak hareketleride yapıorum günde 300 mekik le 1-2 ayda bisiler olur mu ya da baska önerileriniz olur mu daha önce hiç bi sekilde sıcrama programı faln yapmadım simdiden tesekurler

2. beycank

beycank Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    gochowic
    air alert 3
    programını araştır google da
    o programları yap. smaç basmaya zıplamayı geliştirdiği söyleniyor :)

3. gochowic

gochowic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o programdan haberim var fakat onu yapıpta sonuç alamayanları da çok duydum hemde biraz zahmetli ama yinede duruma göre yapabilirim

4. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
  5. salojan

salojan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    kendini zorlayacak sicramalar yapmadan sicramani maksimuma cikarman mumkun degil.air alertte de zaten programi uyguladigin sure icinde maksimumu zorlayacak sicramalar yapmani oneriyorlar.koordine bi sicrama yapabilmek icin karin ve sirt kaslarinin da buyuk onemi var.hakkini vererek uygulayacagin bir air alert,istedigin surede aradigin performansi yakalamani saglayacaktir.

fikirlerinle ne kadar uyusur bilemiyorum ama adenotrex adinda bir supplement var internette sitesine bakip bilgi alabilirsin.ilac degil,besin destegi.yani vucuda bir yan etkisi yok.sicramayi gelistirdigi yaziyor.amerikada oldukca populerlesen bir urun.

6. gochowic

gochowic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol salojan air alert a basladım ama o 15 haftalık bi program bnm ise 8 haftam var işe yarar mı acaba deneyip de yarım bırakn ama ona rağmen sonuç alan bi arkımız var mı burda

7. Calendil

Calendil Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    Basit bir çözümü var, Michael Jordan'ın belgeselinde görüp uygulamıştım. 4 ay sonra arkadaşlarım havada nasıl asılı kaldığımı sormaya başlamışlardı.
    Çözüm: sürekli basket oynayın ve ayağınıza ağırlık bağlayın. iyi beslenirseniz performansınızın ciddi şekilde artacağını düşünüyorum.
    Sıçrarken kullandığınız kasları geliştirmek için, sıçramak en iyi çözüm değil midir zaten?
    Başarılar.
    Önemli Not: Smaç denemelerinde arkadan hız alıp gelmek iyidir ama risklidir hızınızın yukarı doğru bileşkesinin yanında öne doğru bir bileşkesi daha var. Elinizi çembere vurduğunuzda eğer hızınızı iyi ayarlayamazsanız belinizin üstüne düşebilirsiniz dikkatli olun.

Son düzenleme: 28 Temmuz 2008
  8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    aneximandros bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.