Sürekli Antreman Yapma İsteği

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Scoobz tarafından 2 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    sürekli antreman yapma isteği eskiden fitness yaparkende oluyordu şimdi muay thai yapıyorum hergün antreman yapma isteğim var yine fakat kg ve kas kaybı yaşamamak için haftada 3gün ant yapıyorum...

Sizdede oluyormu sürekli ant yapma isteği?

2. TürkYurdu

TürkYurdu Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    0
    Aynısı bende vücut geliştirme antremanlarında oluyor. :D
    Sizin gibi zararlı olmayacağını bilsem günde değil iki üç idman bile yapabilirim. :)

3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    ben hardcore body building yapıyorum az tekrar çok kilo sistemi antreman bitince tatmin oluyorum 1 gün yapıp 1 gün dinleniyorum ama 2-3 gün ara vermeyi gerektirecek bir şey olduğunda çok üzülüyorum strese giriyorum

4. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    ben artık ptz carsamba cuma 1er mt antremanı yapıyorum antreman sonrasıda arkadaşla mac gibi bişe yapıyoruz.

Birde salı perşembe cumartesi evde mekik şınav barfix cekiyorum... =) hergün yüksek tempo spor..

barfixi michael jai white nin never back down da cektiği şekilde cekiyorum barfixi, düşük tekrar oluyor ama olsun zaten güce yönelik calısıyorum. Şınavıda kesinlikle sırtıma ağırlık alarak yapıyorum 30-35kg kac tekrar cıkarsa. Mekikte ise yanana kadar tekrar yapıyorum... Not 54kg um.

Son düzenleme: 3 Şubat 2012
  5. karahanrojen

karahanrojen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı olay bende de mevcut ancak benim ki kullandığım supplementlerin etkisi sanırım. 13 tane supplementim var. Tavana tırmanacak gibi oluyorum. Zaten haftada minimum 5 gün gidiyorum, bazen 6 gün.

Kendi vücudunu en iyi sen tanırsın, çok idman zararlı değildir. Çok idman yapıp yeterince beslenmezsen zararlıdır. Vücudun dinlenmeye de ihtiyacı var tabi ama haftada 3-4 gün dinlenmek de çok abartı bence.

Sayfayı Paylaş