Ronic nutrition gainer nasıl ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Blacx05 tarafından 5 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Kaan Türk!

Kaan Türk! Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    BABA GİBİ KRAL GİBİ TÜRK MARKAMIZ HARDLİNE GENRİSE VAR! KİM KÖTÜLÜYOR ONLARI! İŞİNİ HAKKIYLA YAPAN HARDLİNE VE GENRİSE I KÖTÜLÜYOZ MU! TÜRK MARKASI KÖTÜLEYİN SİZ ANCA DEMİŞSİN *** MİLLİYETÇİLİK ÜSTÜNDEN PRİM YAPMAYA ÇALIŞMAYIN !!! MİLLET ANLAYINCA YENİ MARKA AÇIP ÜSTÜNE BİDE SAHTE HESAPLARLA MİLLETİ DÜDÜKLEMEYE ÇALIŞIRSINIZ ANCA SİZ. nitrofull maximus ve ronic aynı markadır, hepsini kullandım berbatlar, karışma,kıvam,etki tamamen berbat. SON OLARAK YENİDEN : ronic(diğer adıyla nitrofull,maximus) yerine soğan ekmek,ekmek arası peynir,zemzem suyu,simit çay gibi kombineler çok daha yararlı olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Kasım 2016
  2. Kaan Türk!

Kaan Türk! Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    ürünlerinize reklam yapcam diye 40 takla atıyonuz bide heryerde hesap açıyonuz insan utanır. kanıt istiyo bide al *** kanıt isteyene ŞİMDİ GÖSTERECEM HEPİNİZE EKMEĞE NASIL TAŞ KOYULUR ; HOCALIK YAPTIĞIM SALONDA SALON SAHİBİ BU NİTROFULLCÜ ÜRÜNLERİNİ ALIYO VE DİREKT OLARAK RONİC MAXİMUS HEPSİNİ ALDIĞI KİŞİ AYNI VE KUTU KUTU RONİC MAXİMUS KARIŞIK ÜRÜN YOLLUYOLAR. 50 KAĞIDA SATIYOSUNUZ *** 50 KAĞIDA GİTMİŞ BİDE SİTENİZE 300 500 LİRA YAZMIŞINIZ Kİ SALON SAHİBİ DE BİZE DİYO BAK GÖSTER SİTEDEKİ FİYATINI ORDAN 50 LİRA DAHA UCUZA VERİRİM DİYE KAFALA BUNLARI DİYO. DAHA 2 HAFTA ÖNCE Bİ KOLİ GETİRDİ RONİC VE MAXİMUS VE BİLİN BAKALIM NE KOLİSİNDE GELDİ BU MAXİMUSLAR... EVET ARKADAŞLAR CEVAP VEREYİM ***RONİC*** ! FOTOĞRAFLARINI ÇEKMEYE GİDİYORUM ŞİMDİ DEPOYA VE ATICAM BURAYA GÖRECEKSİNİZ HEPİNİZ, NİTROFULL MAXİMUS RONİC AYNI MARKADIR. BU MESAJIMI VE AZ SONRA DEPODAN ÇEKECEĞİM FOTOLARIMI DA PAYLAŞIN; BARİ RONİCE GEÇTİNİZ NİYE HALA MAXİMUS KAPLI ÜRÜN PAZARLIYONUZ .
    (not : o ürünleri de reklam için değil "TÜRK markasını kötülemek tek amacınız" dediğin için yazdım ki gör Türk markası olduğu için kötülemiyoruz lafı çevirmeye çalışma. Ayrıca Hardline'ye ben mi reklam yapacam bi)

3. Kaan Türk!

Kaan Türk! Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Unutmayın ; Türk milleti zekidir. ALIN BUNU PAYLAŞIN VE GERÇEKLERİ GÖRÜN ! BU GÖRDÜĞÜNÜZ RONİC KOLİLERİNİN İÇİ BAKALIM HANGİ MARKALAR İLE DOLU. HALA KAPAKLARI AÇILMAMIŞ BRANDALI ÜRÜNLER KİMBİLİR KAÇ KİŞİYİ DAHA DOLANDIRACAK. BUYRUN ALIN GÖRÜN BU SAHTEKARIN GERÇEK YÜZÜNÜ. ELİNİZDEN GELDİĞİNCE BU GÖRDÜĞÜNÜZ FOTOLARI PAYLAŞIN Kİ TÜM TÜRK EVLADI GÖRSÜN

Ekli Dosyalar:

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Başlık kural dışı mesaj ve içerikler sebebiyle bir süre kapatılıp, incelemeye alınmıştır.

İnceleme sonucu;

Hakaret içeren kısımlar silinmiş, hakaret eden üyelere gerekli cezalar verilmiştir.

Lütfen konu hakkındaki görüşlerinizi uygun üslupla, nazik bir dille aktarın.
    Konu hakkında bilginiz yoksa gereksiz, boş mesaj atmayın.
    Kural dışı mesaj görürseniz 'rapor et' butonunu kullanarak tarafımıza iletin. Yönetim gerekeni yapacaktır.

İyi forumlar...

zeo64 bunu beğendi.
  5. Swaggery35

Swaggery35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    S.a abi bende wheyini aldım ürünün cahilliğime geldi ronic whey hiç faydası olurmu abi

6. Mr. Olympia

Mr. Olympia Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    İstanbul
    Artık almışsın bitir ve bir daha aynı hatayı yapma :) Bir faydasını göreceğini zannetmiyorum ama plasebo etkisi olur en kötü, pozitif düşün bozma moralini. Bir dahakine bilinen bir marka al, ama hepsinden önce doğru beslen. Bu ürünlerin en kalitelisinin bile etkisi yüzde 20 yi geçmez. Ben meslek olarak sporcu gıdaları satıyorum, marka vermek doğru olmaz ama gerçekler bu. Kandırmanın anlamı yok. Unutma önce doğru beslenme, beslenmenin yetmediği yerde ek besinler. Spora devam et, takılma fazla detaylara.

vanesy ve Swaggery35 bunu beğendi.
  7. Ronic

Ronic Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle merhaba KAAN TÜRK arkadasim kendimi tanitayim ben RONIC NUTRITION firmasinin sahibi Bircan Çayir. Yaptiğin bu yalan yanlis insanlari yanlis yönlendirmeye çalisan yorumunu esefle kiniyorum...Öncelikle firmam tek basina bağimsiz bir firmadir saydiğin hićbir firmayla alakasi yoktur bunu belgelerle ispatlayabilirim, biz herkesle ticaret yapan bir firmayiz Nitrofull yada maxsimus yada baska bi urunu satan insanlar bizim de urunumuzu satabilirler ticaret bu, ticaretten anlayan bir insan boyle bi yorumu zaten yapmaz sanirim sen bu konuda biraz eksiksin, adam nitrofull maxsimus satiyor diye Ronic firmasinin sahibi mi oluyor? Ayrica ispatliycam simdi size resimler yolliycam demissin yollamissinda yanliz bu yaptigina cocuk bile guler almissin Ronic markasini koymussun maxsimusun yanina bakin ispatliyorum sizi kandiriyorlar bunlarin hepsi ayni diyorsun yapmayin ya bu kadar basit degil! Ayrica sen nasil bi hainsinki çalistiğin ekmek parani kazandigin yeri bile burda ķötülüyorsun calistigin patronunun insanlari kandirdigini yaziyorsun madem bu kadar durustsun niye orda calisiyorsun? Kusura bakmada ekmek teknesini karalayan adam herkesi karalar...Ayrica bir suru yatirim yapip tesis kurucam ama urunlerimi sahte yapicam boyle bi zihniyet yok kardesim! Evet seninde dediğin gibi TÜRK MİLLETİ ZEKİDİR... senin yaptigin gibi ayni koliye urunleri koyup iste kanit demene inanmaz, inanilicak tarafi yok! Firmami bu sekilde karalama hakkiniz yok eğer devam ederseniz, Avukatlarim olayi takip edip hakkinizda tazminat davasi acma yoluna gider bundan sonra hukuki yollardandan görüsme saglariz...

Miktatiz bunu beğendi.
  8. Swaggery35

Swaggery35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Protein tozunuzun tadı berbat fiyatıda yüksek avukatlarınıza selamlar
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Aralık 2016 ---

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Aralık 2016
  9. Miktatiz

Miktatiz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Bu ürünü Med gıda mıydı neydi o üretmiyor apayrı bir firma ronic sitesine baktım

10. mutantWorkout

mutantWorkout Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar şimdi böyle yorumlar yazmışsınız da benım bildiğim kadarıyla üretilen ürünler denetleniyor, üzerinde yazan değerlerin altında olduğu zaman cezai işlem uygulanıyor. Tamam bi optimum,weider kadar iyi olamasada tamamen boş değil diye düşünüyorum.

11. Brokenaxe

Brokenaxe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ortada bir belirsizlik var. bende aldım ama şuan kararsızlık içersindeyim. denetlenmesi güvenilir olduğunu göstermez mi? sağlığa bir zararı olur mu. sitesine baktım hiç bir yerde yeterli bilgi yok ne tesisleri ne sertifika bilgileri hiç birşey görünmüyor.

12. Mr. Olympia

Mr. Olympia Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    İstanbul
    Brokenaxe, bak dostum defalarca yazdık yukarıdaki entrylerde, kullanmayın diyoruz, hala belirsizlik var diyorsun anlatamadık galiba :) Paran çoksa al, ülke ekonomisi kazansın ama inan sen birşey kazanamazsın :)

vanesy bunu beğendi.
  13. icimizsiyah

icimizsiyah Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yazık size supplement hakkında 0 bilgi paranı çöpe attım tebrikler dostum.

Sayfayı Paylaş