1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Romasanta

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ROMASANTA tarafından 8 Ekim 2005 başlatılmıştır.

1. Zorbey

Zorbey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Romasantanın avukatı değilim ama bence ii bir vücut.KARATE'nin dediği gibi resimde hileler yok.Resim muhtemelen çözünürlüğü düşük bir kamera veya cep telefonuyla çekilmiş.Görüntünün kalitesi düşük.Buda ROMASANTA'yı gerçeğinden daha kötü gösteriyor.Çekim hileleri ancak ii kaliteli kameralarla yapılır.Bence vücut estetik.ROMASANTA'nın vücudu bana göre daha ii.KARATE'nin dediği biraz bu arkadaşımıza haksız oluyor.Arkadaşlar hatırlarmısınız İstanbulda tüm kızlar ZÜMRÜT fotoğrafçısında fotoğraf çekinirler ve bu fotoğraflarını internette yayınlarlar,cüzdanlarında dolaştırılar,okuldan mezun olduklarında yıllıklarda yayınlarlar.Niye böyle?Çünkü ZÜMRÜT stüdyonun çektiği resimler canlı ve kalitelidir.Herzaman kaliteli fotoğraflar kişiyi daha ii,güzel ve heybetli çıkarır.Bu kalitesi çok düşük fotoğrafta çekim hilesi var demek bence yanlış.Şunu diyebiliriz.Acaba arkadaşın bacak kasları nasıl.Karın kasları baklava baklava oldu mu?Yoksa göbek mi var?Bence asıl sorular burada.Bana göre ROMASANTA'nın karın kasları ve bacak kasları gelişmemiş...

2. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Zorbey...????????

Çekim hilesi???nerden çıkardın..ben çekim hilesinden falan bahsetmedim....Resim aşağıdan yukarı doğru çekildiği için vücut kıvrımları kas gibi gözükmüş omuzda bu kıvrımlar yüzünden olduğundan daha geniş gözükmüş...kaldıki ortada bir resimde yok..resimde görülen tek şey 2 omuz ve 2 kol....başkaca birşey görünmüyor.

Forumda Kimse zümrüt fotoğrafçısına gitmediği gibi daha kalitesiz resimler çekenlerde var...en azından vücutları daha net görünüyor.Benim söylemeye çalıştığım resim eleştiri yapacak kadar iyi değil.Vesikalık resimden farkı yok tek farkı omuzları ve kolları çıplak o kadar.Yani böyle bir resim üzerinde yorum ypılacaksa ohhooo işimiz var..buraya millet vesikalık resim yağdırır.

Yani kısacası Zorbey 2 satırlık bir yazı yazdım öyle bir anlatıyorsunki sanki Romasantaya küfrediyorum..yazımı 2 kere daha okumanı öneriyorum...Romasantaya verdiğim tavsiyeyede dikkat...Anafikir orada...

3. Zorbey

Zorbey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    KARATE arkadaş,

Sorularını ve yaptığın yaorumlara cevap verecek olan ROMASANTA'nın kendisidir.Ben ROMASANTA hakkında daha fazla yorum yapmak istemiyorum.Forumdaki yazıları bir kez daha okudum.Niye vücudun alt kısmı gözükmüyor diye.Açıklaması mantıklı gözükse bile ben de tam boy bir foto görmek isterim.Kas namına çok fazla birşey olmasa bile benim şahsi fikrim vücut hoş ve estetik duruyor.Elbetteki bodyci vücuduna sahip değil.Kaslar henüz tam gelişmemiş.Benim dikkatimi çeken vücuttaki simetridir.Simetri bodyde çok büyük önem arzetmektedir.Bir çok vücutçu iyi bir kas yığınına sahip olmasına rağmen simetriden yoksundur.ROMASANTA'da da kas namına çok şey olmamasına rağmen simetri açısında öndedir.Forumdaki diğer arkadaşlara bakış kas kütlesi olarak geridedir.Simetri ve estetik olarak ii bir vücudu vardır...

4. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Zorbey senle diyaloğa girmenin vakit kaybı olacağını anladım..Yazdığın yazıyı bir daha oku..o yazıda çekim hilesinden bahsediyorsun..yani sorduğum sorunun muhatabı sensin..ama boşver ben cevabımı aldım..hadi kolay gelsin...

olmayan vücuttan öyle bir yorum çıkarmışsınki mubarek arkadaşı mr olimpia da ronnie nin tahtına aday göstereceksin sanacaklar...Yahu kardeşim o kadar laf salatası yerine kısaca yeni resim görelim hop hop de kurtul... :) :)

5. ROMASANTA

ROMASANTA Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    KARATE arkadaşımızın yazmış olduğu yazıları dikkatlice okudum.Kendisinin yapmış olduğu yorumlar için teşekkür ederim.Daha önceden de söz ettiğim gibi;bu spora başlayalı 6 ay gibi kısa bir süre oldu.Daha henüz bu yolun çok başındayım.Bunun farkındayım.Zaten herhangi bir iddiada bulunmuş bir kişi de değilim.Foruma resmimi göndermemdeki gaye;siz değerli arkadaşlarımızın yorumlarını almak böylece iyiyeve daha iyiye ulaşabilmektir.İnanın bu foruma resim göndermek büyük bir medeni cesarettir.Salonda bir çok arkadaşım var;vücut olarak iyi durumdalar fakat foruma resim gönderip gelebilecek olumsuz eleştirilere karşı cesaretleri yok.Bu sporda diğer sporlarda olduğu gibi motivasyon çok önemlidir.Herhangi bir olumsuz eleştiri bu kişinin algılamasına bağlı olaraktan olumsuz etkiler gösterebilir.Bu güne kadar arkadaşlarımın yapmış olduğu tüm yorumlar yapıcı nitelikteydi.Bu vesile ile onlardan yorumlarının devamını bekliyorum.Ben ancak kendim için şunu söyleyebilirim;medeni cesaretim vardı,resmimi foruma gönderdim.Vücut olarak çok fazla gelişmiş olmamasına rağmen.Göğsümü her türlü olumlu ve olumsuz eleştirilere açtım.KARATE arkadaşıma bir kez daha teşekkür ederim..

6. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Romasanta....sana herhangi bir olumlu yada olumsuz eleştiri yapmadığımı dikkate al..sadece 2 kol ve 2 omuzdan birşey anlaşılmadığına dikkat çektim.....

Altera rumuzlu arkadaş omuzların iyi gelişmiş 6 ay gibi kısa bir sürede nasıl yaptın diye soruyordu...oysaki omuzlarda birşey yok..sadece kollarını kaldırdığında oluşan kıvrımlar ve aşağıdan yukarıya doğru çekilen bir resim var...ama tüm yazılarımdada daha net yorum için daha iyi bir resim olması gerektiğinide yazdım..

Kimseyi küçük düşürmek yada moral bozmak gibi bir amaç yok ortada... yani cesaretin bizlere bağlı olmasın.

7. ROMASANTA

ROMASANTA Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    KARATE arkadaşımızın yazmış olduklarından dolayı tekraradan cevap hakkı doğodu.Sanırım KARATE kardeşimiz biraz meraklı bir şahsiyet.O merakı inanın bana da geçmeye başladı.KARATE arkadaşımızın foruma bir resim göndermesini rica edeceğim.Vallahi merak etmeye başladım.Kardeşimizin gölgelerden,kıvrımlardan hayli bilgisi olduğu anlaşılıyor.Bir foto ile katılırsa ben de bu kardeşimiz hakkında çekildiği fotoğrafta bir gölge kıvrım var mı diye ben de nacizane yorumumu yapmış olurum.Resimlere bakıp yorum yapmak inanın çok güzel,ve de zevkli ama yorum yaparken forumda kendi resmimizin olupta yorum yapmak bir başka diye düşünüyorum.En kısa zamanda bu kardeşimizin forumda resmini görmek benim ve inanıyorum ki diğer kardeşlerimizin bir isteği ve dileğidir.

8. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    men deldim buyur arkadaşım..

9. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    6 ay icin gayet guzel calısmaya devam

10. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Romasanta...Resmine tekrar bak ve beni yalancı çıkar..bunu yapamıyorsan beni kışkırtmak için boşa çabalama.2 kol ve 2 omuz için yapılmış hiçbir yorumum yok...buna dikkat et.

Meraklı olduğumu nereden çıkardığınıda anlamadım ancak işte bunuda merak etmediğimden emin ol.Benim meraklı olduğumu söyleyerek beni ne kadar çok merak ettiğini söylüyorsun işte burda söz konusu meraklının kim olduğu anlaşılıyor.Beni görmek isteyenler için Tekirdağ daki salonumun adresi ve benim salonda çekilmiş birkaç resmim forumda olacak...arayıp bulabilir ve Karate elbisesi içinde vücut kıvrımlarımı eleştirebilirsin.

Atletli bir resim için harikulade bir yorummu bekliyordun?3 defa yazdım son birkez daha yazayım..yorum için ayrıntılı resim koymalısın.

Hadi kolay gelsin.
    (resmi buldum http://www.geocities.com/genckarate/ uzun boylu olan benim )

11. ROMASANTA

ROMASANTA Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    KARATE arkadaşım.Koymuş olduğun linke baktım.Uzun boylu olan olduğunu belirtmişsin.İlk reimdeki mi?Yoksa oturan genç arkadaşlarımız arasında olanlardan mı?İlk resimdeki arkadaşımızsan söyleyeceğim şu.Spor olarak kendine karateyi seçmiş spor sever bir arkadaşımızsın.Sporla uğraşman çok güzel.Ben de karate öğrenmeyi çok istemiştim.Fakat durumlar müsait değildi.Keşke karate ile ilgili bir forum sayfasında olsaydım da bilgi ve tecrübelerinden yararlansaydım.Fakat forumumuz Body Buildingle ilgili.B.Byapıyor musun diye bir bilgim yok.Umarım bu güzel sporla da uğraşıyorsundur.Resimlere bakıp ben resimlerde bulunan hiç bir arkadaş hakkında yorum yapamadım.Çünkü resimler yetersiz.İnşallah daha ayrıntılı resimler gönderirsin de ben ve forumdaki diğer arkadaşlarımız nacizane yorumlarını yapmış olurlar.Benim bildiğim kadarıyla karate sabrı ve sakin olmayı gerektirir.Sinirleri örste dövmeyi de gerektirir.Yazılarında şunu anlıyorum ki biraz agresif gibi gözüküyorsun.Bu forumda olmamızın sebebi bir arkadaşlık ve dostluk ortamında bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmaktır.Forumda bulunan tüm kardeşlerimzi çok seviyor ve takdir ediyorum.İnşallah bu yazışmalarımız güzel bir arkadaşlık ortamına dönüşecektir.Sana yapmış olduğun sporda başarılar dilerim.Bu vesile ile de mübarek Ramazan ayını kutlarım...

12. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    link nerede?

13. ROMASANTA

ROMASANTA Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  14. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    Forumda konu dışı köşesinde geçmiş aylarda salonumun resimleri başlığı altında yayınladığım resimlerden link verdim sadece resimler halen forumda konu dışı köşesindedir..sanırım haziran ayları olacak...

Romasanta...Ben derdimi sana anlatamadım..Yazılarıma dikkat et...Yorum için net bir resim koyman gerektiğini söyledim...Burdan nasıl agresiflik çıkarıyorsun???...Benim kızdığım daha doğrusu tepki gösterdiğim olay bir arkadaşın resim hilesi var dediğimi farzederek konuşması....sanırım ona hitaben verdiğim cevabı sen üzerine aldın.Agresiflikle alakası yok yani...

Ben aynı zamanda Body antrenörüyüm ancak ağırlıklı çalışmam Karate üzerine...18 yıl hem Karate hemde body çalışmaları yapınca insan işte biraz tecrübe sahibi oluyor...ancak ben Body müsabakasından çok karate müsabakası üzerinde çalışıyorum......Burda yazmamın sebebi ise aynı zamanda Body antrenörü olmam....Aynı zamanda Bir karate Forumu yöneticisiyim.Yani ben bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlardan değilim...18 yılımı verdiğim spor dalları hakkında belli bilgilere sahibim.Yinede benim bilgi kapasitemin yada tecrübemin senin resmini yorumlamakla alakası yok bunuda belirteyim.

Yıllarımı verdiğim spor dallarında hem tecrübelerimi paylaşmak hemde bende olmayan bilgilere sahip kişilerle tanışmak amacı ile forumlara geliyorum. Agresiflikle işimiz olmaz burası eninde sonunda bir sanal ortam.Yüzyüze görüşmüyor karşı karşıya gelmiyoruz.Ne kimseyi incitmek küçük düşürmek,nede rencide etmek aklımın ucundan bile geçmez.

15. ROMASANTA

ROMASANTA Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    KARATE arkadaşımızından body building konusunda faydalanacağım.İnşallah Bu sporla ilgili tavsiyelerine başvuracağım.Uzun yıllar spora kendini adamış bir kişiyle muhabbet etmek benim için bir zevk olacaktır.Yaş olarak bilmiyorum ama muhtemelen benden büyüksündür,saygım büyüklere sonsuzdur.Ben de 28 yaşındayım.Bu diyalogların hayırlı neticeler vermesini dilerim...

16. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    AMİN!!!

17. ROMASANTA

ROMASANTA Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Forumda kullanıcı adımda 2 yıldız olmasına sevinmiştim.Şimdi yıldızlardan biri gitti.Tek yıldızım kaldı.Mehter takımı gibi bir ileri 2 geri gidiyorum:)) Bu forum beni çok sardı iyi muhabbetler oluyor.Forum yöneticisi arkadaşları tebrik ederim.Seviyeli bir forum.Bu forumun hakettiği gerçek yere geleceğine inancım tam.Yönetici arkadaşlarımıza gerçekten teşekkür ederim.Forum çok güzel...

18. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    :D Başka yerde yazmamışız galiba, 50/100/250/500/1000 post oldu sınırlar.

19. firatergenekon

firatergenekon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    23
    Yer:
    afyon
    zaten daha kullanacak zamana gelmen için önünde süren var daha çalışman lazım çok yenisin sakın kullanayım falanda deme bir söz vardır hızlı giden atın poku seyrek düşermiş :lol: vitesi 1 den beşe attınmı şanzımanı dağıtırsın buna benzer her şey zamanla yani kullansanda olmaz olurda sağlığın için iyi olmaz ;)

20. ROMASANTA

ROMASANTA Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçi Ramazan ayı biti ama Ramazanda be spora ve diete ara vermiştim.Sizler ne yaptınız.Geç bir soru oldu ama spora ara vermem (zorunlu olarak) biraz beni hamlaştırdı gibi :)

Sayfayı Paylaş