Roberto Carlossssssssssssss

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve lubu tarafından 6 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    imansızın carlosa çalımı süper. eline sağlık ayaz......

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    valla is bir calim bitiyorsa,dunya kupasi sonrasi ikisininde kariyerini inceleme altina almak gerek diye dusunuyorum,sanirim mansizin son calimiydi o.

ayrica lubu cok guzel yazmissin,sunu da ben ekliyim; k. andersonu bitiren sakatligiydi yoksa cok yerinde bir transfer ve iyi de bir oyuncuydu.

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Roberto Carlos'un Fenerbahçemize transferinin duyulmasıyla birlikte, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu 2007-2008 sezonu kombine kart satışları da artış gösterdi. Feneriumlarda da Roberto Carlos formalarına büyük ilgi sürüyor. Roberto Carlos'un transfer haberi, henüz oyuncu Türkiye'ye gelmeden ve resmi sözleşmeye imza atmadan büyük yankı uyandırdı. Feneriumlarda üzerinde 'r. carlos' yazılı 3 numaralı formalar satışa çıktı ve taraftarların büyük ilgisiyle karşılaşıldı. Roberto Carlos transferi kombine kart satışlarında da patlama yaşattı. Halen eski kart sahiplerini yapılan kombine satışları arttı. Eski kart sahiplerinin 8 Haziran Cuma günü saat 20.00'ye kadar eski yerlerini almalarına imkan tanınacak. 11 Haziran tarihinden sonra ise, genel satışlar başlayacak.

www.fenerbahce.org

4. Beatboxer

Beatboxer Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Ben Galatasaraylıyım...

Tebrik ederim...

Valla adamın ismi yeter...Dünya basını bu konuyu konuşuo;)

5. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Dogru.. Dünya Basini Barcelona'ya veya Manchester'e gitseydi bu kadar konusulmazdi..

Herkes Fenerbahce'ye gelmesini konusuyor..;)

yukari da belirtilen isimleri bi kenara birak..

1. birak büyük paralar ödenmesini ben yabanci teknik direktörlerin getirilmesine bile karsiyim. kendi takimim adina..

2. "sizde de böyle böyle olmustu amaaaa...." diye savunma mekanizmasina girmene gerek yoktur..
    ben bizim yöneticilerin yaptiklarini zaten savunmadim...

simdi bana Rapaic ve Revivo'nun ismini fenere gelmeden önce duymustum deme de...

Emin ol, ben 20 yil gurbette yasamis biri olarak Fenerbahce'nin Avrupada basarili olmasini senden cok istiyorumdur.. hatta tüm hirsimla isterim..

ben sadece gidisati, stratejileri elestiriyorum, zannediyorum bu hakka da sahipim ;)

saygilar

6. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    ayaz nedir bu heyecan :) konuyu iyi özetlemişsin despo .
    Tartışmaya gerek yok çok büyük transfer.

7. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    yok be ne heyecani (;

Fikrimi söyledim sadece.. katilmayabilirsiniz tabi ki.

8. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    İnşallah bu sene başarılı oluağız avrupada..

9. Beatboxer

Beatboxer Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Ayaz...Valla söylediklerinde haklısın da...Futbol kültürü çok değişti artık...

Futbol = Sportif Başarı + Finansal ve Sosyal Başarı
    Diğer formül ise : Finansal ve Sosyal Başarı > Sportif Başarı

Artık futbolda sportif başarı filan hikaye gelio bana...Amaç sadece büyük isimler transfer ederek ismini duyurmak ve forma satışlarından gelir elde edip ekonomini büyütmek ve bunun yanında da sosyal yardımlarla kamuoyunun ve dünya basının gözünde yer edinmek...Bu sayede gerçekten takım kimyası oturmuşsa da sportif başarı ardından gelebilir...Milli gelir israfı filan da boş işler bana göre...

Ama tabii ki; bu konuda duygusal zekamız yine ağır basabilir ve o noktada sen süper bi youtube video linki koymuşsun...Tebrik ederim...En güzel cevap odur herhalde...(İngiliz spikerler; İlhan Mansız beats Carlos diye bağırarak anons etmişlerdi o hareketi)

Saygılarımla...;)

10. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    [​IMG] Kolot'tan iddialı açıklama !

Celalettin Kolot, Roberto Carlos kalitesinde bir oyuncu alacaklarını öne sürdü.

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Celalettin Kolot, Fenerbahçe'nin yeni transferi Roberto Carlos kalitesinde bir oyuncu alacaklarını öne sürdü.

Kolot, Beşiktaş Yönetim Kurulu'nun Akaretler'deki kulüp binasında düzenlediği toplantının ardından iddialı bir açıklama yaparak ''Biz de en az Roberto Carlos kadar kaliteli bir oyuncu alacağız'' dedi.

Bu konuda temaslarının sürdüğünü ifade eden Kolot, ''Fenerbahçe, Carlos'u 2 senede aldı. Bunun için 2 sene uğraştı. Biz de bir kaç aydan beri uğraşıyoruz. Defans, ön libero, forvet olabilir. Hepsini göreceksiniz'' şeklinde konuştu.

Beşiktaşlı taraftarlardan sabır isteyen futbol şube sorumlusu Kolot, ''Beşiktaş gerekli yerlere gerekli transferleri yapacaktır. Şu an isim vermeyeceğim. Çalışmalarımız devam ediyor. Transferi yapınca da şaşıracaksınız. Taraftarlarımız gönüllerini ferah tutsunlar'' dedi.

Yabancı oyuncu sayısı konusundaki soruyu da yanıtlayan Celalettin Kolot, ''Yabancı oyuncu sayısının 6'dan fazla olmasına karşıyız. Futbol Federasyonu'ndan bu konuda nasıl bir karar çıkacak merak ediyoruz. Bizim dememizle olmuyor. Ondan sonra çalışmalarımızı artırabiliriz'' diye konuştu.

Kolot, bir basın mensubunun ''Başkanın yöneticilerden maddi kaynak istediğini doğrulayabilir misiniz?'' sorusunu ise ''Yalanlayabilirim'' diyerek yanıtladı.

KLEBERSON KONUSU

Celalettin Kolot, sezonun son haftalarında Beşiktaş'tan ayrılan Brezilyalı futbolcu Kleberson hakkında ise şunları kaydetti: ''Kleberson'un son taksiti federasyona yatırılmış vaziyette. Eğer herhangi bir takımda oynamak isterse, Beşiktaş'a bonservis parası vermeden oynayamaz. FIFA geçici lisans verebilir. Ancak bize para ödemesi lazım. Kleberson'un yerine bir yabancı oyuncu daha arıyoruz. Bu oyuncuyu yok sayıyoruz. Kleberson'u sayarsak 6 yabancı oluyor.

www.spor3.com

11. Beatboxer

Beatboxer Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Beşiktaş'ın da savunma mekanizması baya iyi gelişmiş yahu...:p:D

12. turkovic

turkovic Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    İyi bir araştırma ama şunu unutma spor sadece sahada ter dokmekle yapılmaz takımın bir bütün olması gerekir(yonetici menejer vsvsvsvsvs )ulker den alınan adamlar kof çık tı bir fenerli olarak soyluyorum mirsat,ibo)

13. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Benim bir anti-fenerligim falan yok.. söylediklerim sakin bu cikmasin.. sadece 13 yil futbol oynamis biri olarak ve babamin da bi dönem Almanyada 4.lig'de sayilan bir takimin baskanligini yapmis olmasindan dolayi ilgi alanim sadece tribünlerden biraz daha ötede...

Kesinlikle besiktasli olmamin getirdigi duygusal bir yani yoktur söylediklerimin, bunu da cok net söyleyebilirim..

Zaten ben GS'li ya da BJK'li olupta FB'nin avrupada ki maglubiyetlerinden haz alan kisileri de cok antipatik buluyorum..

benim demek istedigimin özü,

tribünlere oynamayi birakip, takima uzun vadede basari getirebilecek yatirimlar yapsinlar ki, su güzelim ülkede ki futbol takimlarinin da ismi artik avrupada daha sIk duyulsun..

GS'nin UEFA sampiyonlugu da kesinlikle tesadüf degildir..
    yillar öncesinde basariya odaklanarak gelinmistir bu noktaya.. alt yapiya yatirim .. Klub icinde büyük isletmelerde oldugu gibi bir örgütlenme.. dogru yatirimlar..bunlar sonucunda 4 arka arkaya sampiyonluk, bi UEFA ve bir super cup..

yani benim amacim bjk'li olarak fb'ye camur atmak seklinde anlasilmasin

14. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Duyduğuma göre bu adamın kalfleri 50 cm nin üstündeymiş :)

15. rocco676767

rocco676767 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    millet şakınlığından ne diyeceğini sapıtmış.kıskananlar çatlasın :):):D:D

16. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Transferlerimiz devam etcek gibi..Shevchenko adriano ronaldo henry isimleri geçiyor.Rüya gibi,ama geçekleşcek bir rüya.Tuncayaysa anlam veremiyorum.Eğer byk bir kulübe gtmicekse gitmemeli..Yoksa kendini harcar

17. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    ikinci yildiz kapida

Dünya basını Ronaldo'nun F.Bahçe ile anlaştığını yazıyor ancak Fener yalanlamaya devam ediyor.

F.Bahçe'nin Ronaldo transferini sürekli olarak yalanlamasına rağmen Dünya basını F.Bahçe'nin Ronaldo ile anlaştığını yazıyor. Brezilya'dan Peru'ya İspanya'dan Belçika basınına kadar bütün spor ajansları bu transferin bittiğini yazıyor.

F.Bahçe'nin Ronaldo için Milan'a 10 milyon dolar bonservis bedeli ödeyeceğini belirten Brezilya basını bu transferle bizzat başkan Aziz Yıldırım'ın ilgilendiğini belirtti.

ZİCO DA RONALDO'YU İSTİYOR
    F.Bahçe teknik direktötü Zico'nun da Ronaldo transferini çok istediği ve bu transferin gerçekleşmesi için Başkan Aziz Yıldırım'a israrcı olduğu bildirildi.

Lig Tv

18. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    sensiz besiktas olmaz!!!!

Beşiktaşlılar'ın gönlünde ne yıldız bir golcü ne de dünyaca ünlü bir ön libero var. Taraftarın tek isteği Sergen Yalçın.

Ayağa kalktılar
    İsmi bile Beşiktaş Camiası’nı hareketlendirmeye yetti Sergen Yalçın’ın... Geçen sezon Jean Tigana’nın isteğiyle gönderilen tecrübeli oyuncunun, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile anlaşmaya varması ve transferin yönetime kalması, taraftarları heyecanlandırdı. Siyah-Beyazlı futbolseverler, www.fanatik.com.tr’de ve forumlarda Sergen’e büyük destek verdiler. Taraftarlar, “Sergen’siz Beşiktaş olur mu... Fenerbahçeliler’i değil Sergen’i istiyoruz” yorumunu yaptılar.

‘Şampiyon olurduk’
    Garanti para istemeyen ve maç başı anlaşmaya hazır olduğunu söyleyen Sergen Yalçın, “Beşiktaş ile para konuşmam. Son güne kadar bekleyeceğim. Geçen yıl olsaydım, kesin şampiyon olurduk. Ancak alınacak her karara saygı duyarım” dedi. Geçen sezon başında Jean Tigana’nın raporu doğrultusunda ikinci Başkan Murat Aksu tarafından gönderilen süper solak, 2. Lig B Kategorisi’nde Etimesgut şekerspor forması giymişti.

Fanatik

19. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT

fenerbahce gene yaptı yapacagını ne gerek var bütün bunlara roberto carlos gelmiş 36 yaşına ronaldo nun zaten işi bitmiş. neler yaptıgını brezilyada hepimiz gördük yürümekten fazla bi şey yapamıyordu gecen dünya kupasında .onca para türkiyenin ekonomisinede resmen zarar ziyan.
    fenerbahce hadi gene neyse fenerde para gani gani,galatasarayın neyi varkı yıldız transfer yapmaya calısıyor dünya kadar borcları var zaten .gs de fb de bjk de umarım yıldız oyuncu transfer ettik cümlesi altında kulüpleri borc batagı altına sürüklemezler.

20. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    carlos 34 yasinda once bunu duzeltiyim.ayrica kendisinin son sampiyonluk macinda seyrettim 90 dakika sahadaydi.ayrica boyle buyuk bir kulup te 90 dakka sana sol kanat teslim ediliyorsa,o adamin bos olmadigini gorursun.ilk basta ben de bu transfere sicak bakmadim ama avrupa da futbol u bu sene cok takip etmemistim ve carlos u yedek saniyordum.

Sayfayı Paylaş