roaccutane hakkında önemli soru lütfen yarına kadar net bilgi istiyorum

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve DolphinTGR tarafından 17 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DolphinTGR

DolphinTGR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    23 yaşında ve yaklaşık 4 yıldır düzenli fitness sporuyla uğrasıyorum,2yıl once (gainer kullanıyordum) kadar sırtımda ve yüzümde sivilce lekelerı cıkmıstı, ve doktorun verdiği hap ve krem tedavsiyle geçmişti, simdi ise yüzümde sıvılce neredeyse yok 1 2 tane falandır, fakat sırtımda biraz lekeler ve sürekli yeni çıkan sivilceler var, bugün doktora gittiğimde kan tahlili aldı ve "sana su meshur ılacı verelim" diyerek roaccutane tanıtım kataloğu gibi bişey verdi, henüz kan tahlıllerı sonuclanmadıgı ıcın buyuk ihtimalle bu ilacı vericek, fakat ınternetten arastırdıgım kadarıyla malum yan etkılerı ve kullanmamam gereken seyler ve spor konusunda sıkıntı cıkartacagını dusunuyorum, su sıralar , whey, amıno ve creatin kullanıyorum, sırtımdakı sıvılce lekelerı gerçekten cok fazla degıl, bu konu hakkında benı aydınlatacak tecrübeli birileri cevap verirse sevınırım. bu konuyu açma sebebim şu oldu, normalde araştırmazdım doktora güvenerek, kan alırken hemşire su soruyu sordu; " sen mi istedin doktor mu verdi bu ilacı diye, katoloğu görünce" ben de biraz tırsıp araştırdım.

Son düzenleme: 17 Mart 2015
  2. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Sırttakileri geçirir mi bilmiyorum. Gerçi genel bi kuruluk veriyor vücuda. Kas ağırısı, bel ağrısı yapıyor, yüzünde soyulma olabilir kuruluktan dolayı, güneşte yüzün kızarır, depresyon vs. yazıyor ama ben yaşamadım. Sadece vücudun için alacaksan tavsiye etmem ben. Ki dediğim gibi vücuttakileri geçirmedi benim. Ama yüzüm mayın tarlası gibiydi 1 tane sivilce bırakmadı hatta iz bile kalmadı yani. Bence yazın bol bol güneşlen denize gir bişey bırakmıyor zaten. Değmez diye düşünüyorum karar senin.

3. DolphinTGR

DolphinTGR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkürtler sağolasın, başka tedavi yöntemi isteyeceğim o halde

Sayfayı Paylaş