Ritalin,Concerta kullanan varmı ? yağ yakımına etkisi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve KuvayıMilliye tarafından 30 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. KuvayıMilliye

KuvayıMilliye Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Ritalin concerta ilaçlarını ileri seviye dikkat eksikliğim olduğu için kullanıyorum acaba forumda ben gibi kullanan varmı ? birde kalbi feci attırıyor küt küt küt oturduğum yerden kardio yapmış gibi oluyorum geçmiş yıllarda metilfenidatı kürlerin içinde kullananlar olmuş araştırdığım zaman gördüm cidden şaşırdım .=metilfenidat ritalin concerta ana maddesi

2. ScarlettFox

ScarlettFox Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Sağlık
    @diez bu tarz ciddi ilaçların/sağlık problemlerinin fikir alışverişi kapsamında konu olarak açılmasına izin vermemelisiniz.
    Bakın biri zararını gördüm demiş , konuyu açan kişi ergen olabilir ya da ergen olmasa, ergin olsa dahi etkilenip ilacı bırakabilir.
    Bu tarz psikomotor sistemi direkt erkileyen narkotik ilaçları kontrolsüz kullanmak ya da aniden bırakmak manik atak,intihar ya da suç işleme cesareti vb yan etkileri şiddetli bir şekilde doğurabilir.
    Sitenizde ilaç önerisi ya da ilaç isteği tarzındaki konu ve paylaşımlara izin vermemelisiniz, (buna steroidler de dahil) bunu hekimler bile yapmıyor.

zRedDragon bunu beğendi.
  3. OKR

OKR Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Ritalin, concertayı yasal yollardan yeşil reçetesiz zaten elde etmenin imkanı yok. Psikiyatristlerde bu ilaçları yazarken -özellikle concertayı- olabildiğince ertelemeye, yazmamak için direnmeye çalışıyorlar. Ciddi derecede yan etkileri bulunan, kalp krizine kadar götürebilen uyarıcı kendileri.

Concertayı ben de sınav döneminde kullandım kilo verdirmesinin iştah kesmesinden dolayı olduğunu düşünüyorum. 36 Cm kol-65 kg ile başladığım concerta deneyimim 26 cm kol 51 kilo ile bitmişti hala ceremesini çekiyorum gerisini sen hesapla..

zRedDragon bunu beğendi.
  4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    evet çok doğru katılıyorum. xanax'ın bile tonla yan etkisi var. ben burada bile önerildiğini gördüm. onun dışında bunlar gerçekten de çok tehlikeli ilaçlar. ritalin kullandım ben zamanında. 3 kilo kas kaybı yaşadım. o kasları geri kazanana kadar neler yaşadım neler. ritalin kullanırken çok tehlikeli ve pis şeylerle uğraştım. işsiz kaldım, arkadaşsız kaldım herkesten uzaklaştım vs vs vs

5. KuvayıMilliye

KuvayıMilliye Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    yeşil değil kırmızı reçete bu ilaçlar ben bu ilaçları bile zor alıyorum eczaneden günü dolmadı problemi,reçetenin 2 gün geçmicek problemi ,depoda bluunmayışı filan uzar gider bende yan etki olarak sadece kalp hızı atıyor arada hızlı başka sorun yaşamadım ayrıca aşırı özgüven veriyor bana

6. ScarlettFox

ScarlettFox Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Sağlık
    Kırmızı reçeteyle yazılıyorlar.
    Düzenli kullanan biri burada yazanlardan etkilenip bırakabilir.

Sayfayı Paylaş