Reklamlar ?!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve JuN1oR-BuilD3r tarafından 4 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    >>> Arkdaşlar Hepmizin Bildiği gibi fitness aletleri programları bu aralar etrafımızı sardı... marka vermek istemiyorum ama abb-rocket felan gibi aletlerin programlarını görmüşşünüzdür... İnsanlar Çıkıp 10 günde böyleydim böyle oldum felan diyorlar... 10 günde bunu becermek mümkün mü ? Madem o aletlerle 10 günde o hale geliyoruz biz neden salonda kendimizi Paralıyor okadar ağırlığın altında sakatlanma riskleri bir yana zamanımızdan çalarak çalışıyoruz ? reklamlarda günde 10 dakikanızı ayırarak 10 günde bu halden bu hale gelin diyorlar sizce bu reklamlar spor bilinci açısından ne kadar doğru ne kadar yanlış ? en önemliside bu aletler işlevlerini yerine getiriyormu ? yoksa sadece eğil-kalk eğil-kalk bana daha çok para akıt mantığıylamı işliyor bu sözde spor aleti yaptıklarını idda edenler ?... kafa_

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    sen de biliyorsun ki reklamlardaki vücut ile satılan aletin hiç mi hiç alakası yoktur..
    bu vg dünyasında da var..ronnie coleman bsn.reklamlarında oynuyor..syntha kullandım böyle oldum diyor..yani syntha kullandım ama yanında 100bin dolar daha harcadım demiyor..

bu şampuan reklamlarında da yok mu..reklamlardaki kızın saçları resmen plastik bebek barbienin saçları gibi parlak ve dolgun..mümkün mü, o oyuncuyu daha öncede bildiğiniz için ek saç olduğunu anlıyorsunuz ki bunu itiraf eden de oldu..

sonuç olarak reklam dünyasınde objektif tanıtım bulmak imkansız..kandırabildikleri insanlar yok mu milyonlarca var..
    peki etik mi kesinlikle değil..

SOLID ve JuN1oR-BuilD3r bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş